• Informacje na temat:

  sukienka argentyńska

Artykuły na temat: sukienka argentyńska
 • Socha z Muchą walczą o Bobka

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN "Prosto w serce", jest to Polska wersja argentyńskiej telenoweli "Sos mi vida" (Jesteś moim życiem). To już kolejna po "Brzyduli" i "Majce" tak lubiana przez producentów TVN współczesna historia Kopciuszka.

 • ​Lady Gaga: Kontrowersyjna suknia z mięsa trafiła do muzeum

  Muzeum wydało oświadczenie z okazji piątej rocznicy powstania sukienki, wykonanej z mieszanki kilku kawałków argentyńskiej wołowiny. Suknia jest autorstwa projektanta Franca Fernandeza. Aby można ją było umieścić w muzeum, była poddana specjalnym zabiegom. "Sukienka została umieszczona w zbiorniku chemicznym i nadal można ją zginać, została powieszona na manekinie do wyschnięcia" - informuje...

 • Arciuch: zimna czy gorąca?

  ...niejednokrotnie wystąpiła w sukienkach w ciepłych odcieniach. "Przy tak płomiennych barwach Tamary wszelkie lody muszą stopnieć" - przekonywała Katarzyna Skrzynecka. Arciuch ostatecznie wywalczyła brąz...

 • ​"Julieta" : W klatce

  Kanwą najnowszego filmu Pedro Almodovara są trzy opowiadania noblistki Alice Munro ze zbioru "Uciekinierki". Jego bohaterkami są kobiety, które wpadły w pułapkę życia. Szukają szczęścia i wyzwolenia. Jedną z nich jest Julieta. Nieszczęśliwa matka, której córka kilkanaście lat temu zniknęła i nie daje znaku życia. Jej życie to koszmar.

 • Anna Mucha: Ponosi ją w ringu

  Anna Mucha przyznaje, że w trakcie treningów bokserskich, na które uczęszcza w czasie realizacji serialu "Prosto w serce", czasem ponoszą ją emocje.

 • Oscary: "The Hurt Locker" triumfuje

  "The Hurt Locker" otrzymał aż 6 statuetek i zdystansował "Avatara" i "Bękarty wojny" podczas dzisiejszej gali rozdania Oscarów. Wojenny obraz został nagrodzony m.in. za najlepszy film, najlepszą reżyserię (Kathryn Bigelow) i najlepszy scenariusz oryginalny (Mark Boal).