• Informacje na temat:

  sukienka audrey

Artykuły na temat: sukienka audrey
 • Urzekająca Audrey Hepburn

  W czasach jej największych sukcesów świat wielbił seksowną Marilyn Monroe i zachwycał się uwodzicielską Brigitte Bardot. Ale to właśnie szczupła i pełna wdzięku Audrey Hepburn stała się wzorem - obowiązującym do dziś - dla kreatorów mody i kolejnych generacji modelek. Gdyby żyła, 4 maja 2011 roku, aktorka obchodziłaby 82. urodziny.

 • Audrey Hepburn: Była inna, niepowtarzalna

  Wcale nie marzyła o aktorstwie. Chciała być baletnicą, primabaleriną. Los zdecydował inaczej. Do dziś Audrey Hepburn uważana jest za ikonę stylu, symbol dobra i jedną z najpiękniejszych aktorek w historii.

 • "Śniadanie u Tiffany'ego": Sukienka na aukcji

  Sukienka Audrey Hepburn z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego" , która zainspirowała więcej projektantów mody niż jakakolwiek inna w historii Hollywood trafia na aukcję.

 • Ta sukienka jest symbolem

  Krótka sukienka z motywem brytyjskiej flagi noszona przez wokalistkę Spice Girl, Geri Halliwell, znalazła się na szczycie listy 10 sukienek-ikon ("10 Most Iconic Dresses") ostatnich 50 lat.

 • 26 lat temu zmarła Audrey Hepburn

  ...26 lat temu - 20 stycznia 1993 roku - zmarła Audrey Hepburn, ikona kina, mody, ambasadorka UNICEF-u. Moja mama nie żyła jak gwiazda. Lubiła gotować i potrafiła sprawić, że wszyscy czuli się, jak w domu - mówił PAP syn Audrey Hepburn, Luca Dotti.

 • Sukienka Marilyn Monroe na sprzedaż

  Biała, wiązana na szyi sukienka, którą w filmie "Słomiany wdowiec" nosiła Marilyn Monroe trafi na aukcję. To jedna z najsłynniejszych kreacji w historii kina. Jak szacują eksperci może osiągnąć cenę nawet 2 mln dolarów.

 • Syn wspomina Audrey Hepburn

  Moja mama była normalną osobą, nie żyła jak gwiazda. Lubiła gotować i potrafiła sprawić, że wszyscy czuli się, jak w domu - przekonuje syn Audrey Hepburn, Luca Dotti. 3 marca ukazała się jego książka "Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie".

 • Sukienka sprzedana za 4,6 mln dolarów!

  Plisowana sukienka koloru kości słoniowej , w której Marylin Monroe wystąpiła w słynnej scenie w filmie "Słomiany wdowiec" (The Seven Year Itch) , w reżyserii Billy'ego Wildera, została sprzedana na aukcji w Beverly Hills za 4,6 mln dolarów.

 • Audrey Hepburn: Bez strachu przed śmiercią

  ...wyjątkowe mrozy. Ludzie próbowali robić mąkę nawet z cebulek tulipanów. Do wiosny z głodu i zimna zmarło 20 tys. Holendrów. Matka Audrey, baronówna Ella van Heemstra, starała się ją za wszelka cenę(...) dziewczynka zachorowała, matka wymieniała na czarnym rynku na penicylinę resztki rodowej biżuterii i zgromadzone w lepszych czasach papierosy (była nałogową palaczką). Audrey miała ostrą anemię, astmę...

 • "Zabawna buzia" Audrey Hepburn

  Audrey Hepburn była jedną z najpopularniejszych aktorek lat 50. Dziś jest symbolem swoich czasów na równi z Elvisem Presleyem, Marilyn Monroe i James Deanem. 20 stycznia mija 20 lat od śmierci słynnej aktorki i ikony stylu.