• Informacje na temat:

  sukienka beyonce

Artykuły na temat: sukienka beyonce
 • Zdjęcie Beyonce będzie częścią zbiorów muzeum w Waszyngtonie

  Jedno ze zdjęć Beyonce zostało wybrane do wystawienie w ramach stałej wystawy sztuki w Smithsonian National Museum w Waszyngtonie. Placówka jest częścią największego na świecie kompleksu muzeów.

 • Fani Beyonce szukają kochanki Jaya Z

  Beyonce zrobiła niespodziankę swoim fanom, wydając nową płytę "Lemonade". Zaskakujące były słowa utworów na albumie, w których wokalistka śpiewa o romansie swojego męża. Internauci szybko zaczęli rozszyfrowywać, kto był kochanką Jaya Z.

 • "Partition": Erotyczny taniec Beyonce (teledysk)

  Beyonce jeszcze nigdy w karierze nie miała tak wyzywającego image'u.

 • Zmysłowa reklama z Beyonce

  Najgorętsza reklama roku? Amerykańska wokalistka Beyonce w bardzo zmysłowy sposób promuje perfumy sygnowane swoim imieniem.

 • Dziennikarz atakuje Beyonce: To ma być sztuka?

  Bill O'Reilly, znany dziennikarz konserwatywnej stacji Fox News zaatakował Beyonce za wyuzdany wizerunek, który piosenkarka przyjęła wraz z wydaniem nowego albumu.

 • Beyonce kusi na imprezie Tidala i ustawia asystentkę do pionu

  Jedną z gwiazd imprezy charytatywnej serwisu muzycznego Tidal była Beyonce. Wokalistka kusiła na scenie i poza nią. Reporterom nie uciekł natomiast mały incydent, do którego doszło na ściance.

 • Najseksowniejsze pupy show-biznesu

  Latynoska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez wygrała ranking na najbardziej popularną pupę gwiazd. Jej główne konkurentki to Shakira i Beyonce.

 • Adele z figurą woskową

  Brytyjska gwiazda Adele zostanie wkrótce uwieczniona w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Podobizna tegorocznej laureatki Oscara stanie tam w towarzystwie takich gwiazd, jak Beyonce, Rihanna i Amy Winehouse.

 • MTV VMA: Negliż, skandale i kontrowersje. Co działo się w poprzednich latach?

  ...pokazała za dużo w trakcie gali VMA. W 1999 roku na odważną stylizację zdecydowała się Lil Kim . Jej sukienka nie przykrywała lewej piersi. Raperka oprócz Diany Ross i Mary J. Blige wręczała nagrodę(...) chwilę przerwać i powiedzieć, że Beyonce i jej "Single Ladies (Put a Ring On It") to najlepszy teledysk w historii. Raper został wygwizdany, prezydent Obama nazwał go palantem, a po 7 latach okazało...

 • Met Gala 2016 oczami internautów

  ...miotły do ścierania kurzu. #MetGala2016 pic.twitter.com/ktoYQtEecy " additional="— m (@mikey_shai)" date="2 maja 2016" user="mikey_shai" /> Beyonce Dużym zainteresowaniem cieszyła się także kreacja Beyonce . Jeden z internautów zapytał, czy wokalistka założyła "skórę z Becky", co odnosi się do nowej płyty wokalistki. Gwiazda śpiewa tam o zdradach swojego męża, który miał mieć romans z niejaką...