• Informacje na temat:

  sukienka cichopek m jak miłość

Artykuły na temat: sukienka cichopek m jak miłość
 • Cichopek bohaterką narodową

  ..."Zawsze chciałam zrobić coś poza granicami kraju i zrobić coś dla Polski, od dziecka miałam takie patriotyczne zapędy i chciałam być bohaterem narodowym" - mówi Kasia Cichopek. Młoda aktorka spełni swe marzenie już w najbliższą sobotę, 1 września.

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • Oj, działo się na planie "M jak miłość", działo! Młodzi aktorzy, czyli Kasia Cichopek, Marcin i Rafał Mroczkowie, Przemek Cypryański, Marieta Żukowska i Marcin Stec kręcili bowiem sceny taneczne. Można było wręcz pomyśleć, że to nie plan "M jak miłość" a... "Tańca z gwiazdami".

 • Kasia Cichopek: Nie będzie ślubu!

  Jeszcze rok temu była jedną z najbardziej zapracowanych aktorek w Polsce. Biegała z planu na plan - rozwijała się jej rola w popularnym serial u "M jak miłość", prowadziła program "jak Oni śpiewają", w dodatku nadchodziły kolejne propozycje - serial "Tancerze", program "Gra wstępna". Jednak kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, musiała przystopować.

 • Zduńscy wreszcie wzięli ślub

  Pragniemy zaprosić wszystkich widzów serialu "M jak miłość" na ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich, który odbędzie się 22 lutego w 725. odcinku serialu! Zapewniamy moc wrażeń, łzy wzruszenia oraz ryż na szczęście. Para młoda wypowie sakramentalne "tak" w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie, bo tam właśnie realizowane były kluczowe sceny ślubne.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lipcu

  ...lipiec minął z kolei Annie Musze. Gwiazda "M jak miłość" korzysta z wakacyjnej pogody i ubiera się w letnie stroje, które podkreślą jej kształty. Ostatnio zaskoczyła jednak wszystkich, wrzucając na(...)Która z gwiazd cieszyła się tym razem największą uwagą internautów? Jak myślicie? Sprawdźcie! Najczęściej dyskutowane zdjęcie - Maciej Stuhr Śmierć piosenkarki Kory w sobotę, 28 lipca...

 • Zmienność gustów

  Sukces w show-biznesie nie zmienił gwiazdy "M jak miłość". Pozostała uśmiechnięta, miła, serdeczna. Nic dziwnego, że aż dziesięciokrotnie gościła na okładkach "Tele Tygodnia"! Które wspomina najlepiej?

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  Czwartą edycję "jak Oni śpiewają" wygrał Artur Chamski, który w finale pokonał Karolinę Nowakowską. "Kocham was!" - krzyczał do widowni, która za każdym razem mocno dopingowała aktora.

 • Ogłosi nazwisko najpiękniejszej Polki

  ...i urokiem przyćmiła samą Kasię Cichopek, czyli Kingę Zduńską z "M jak miłość"! - Mam tremę przed występem na gali Miss Polonia, ale nie jest to trema paraliżująca - śmiała się Edyta podczas spotkania(...) Kozień. - Spotkanie na jednej scenie z dwudziestoma najpiękniejszymi Polkami traktuję jak ogromne wyzwanie - mówiła Edyta Herbuś na konferencji prasowej Miss Polonia 2013. Dowiedzieliśmy się, że Edytę...

 • Telekamery minuta po minucie

  ..."Tylko miłość"? Zaraz się przekonamy... Nagrodę wręczy wspaniała Teresa Lipowska, bohaterka serialu "M jak miłość". Miejsce trzecie zajął serial "Na Wspólnej", drugie - "Teraz albo nigdy". Telekamera(...) i zdolne koleżanki" - mówi jedna z nominowanych w kategorii "aktorka", Katarzyna Zielińska. "Ależ pięknie pani wygląda" - Tomasz Kammel wita Ilonę Łepkowską. "Ja jak wampir sączę krew z młodych...