• Informacje na temat:

  sukienka górniak

Artykuły na temat: sukienka górniak
 • Edyta Górniak płakała wspominając nieżyjącego ojca

  Za nami kolejny odcinek trzeciej edycji "The Voice Of Poland". Program zakończył się występem Bartosza Kuśmierczyka, który przywołał u Edyty Górniak wspomnienia o zmarłym ojcu i doprowadził artystkę do łez.

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak zrzuci sukienkę?

  ..."Mateusz Ziółko swoim występem doprowadził jurorów najpierw do ekstazy, a potem do zażartej walki o to, do której drużyny powinien trafić" - czytamy w notce prasowej opublikowanej przez Telewizję Polską. Po wykonaniu przez uczestnika programu "When A Man Loves A Woman", Edyta Górniak była tak zdesperowana, by mieć Mateusza Ziółkę w swoim zespole. Gwiazda postawiła wszystko na jedną kartę...

 • Edyta Górniak chce sprzedać swoje ubrania

  Edyta Górniak rozpoczęła rozmowy z jednym z modowych sklepów w sprawie wystawienia swoich ubrań na sprzedaż.

 • Edyta Górniak się nie rozbierze

  W ostatnich dniach września do sklepów trafi wreszcie nowy album Edyty Górniak zatytułowany "EKG". "To nie będzie płyta dla wszystkich" - mówi piosenkarka.

 • Nieudany festiwal Edyty Górniak

  Ciężko w to uwierzyć, ale pierwszy dzień festiwalu TOPtrendy w Sopocie nie był wcale udany dla Edyty Górniak. Nie pomogła owacja na stojąco od sopockiej publiczności. Tego wieczora okrutny pech prześladował gwiazdę polskiej piosenki.

 • Edycie wyskoczył biust

  Jednym z pikantniejszych momentów sobotniego (20 września) programu "jak Oni śpiewają" był taniec jurorki Edyty Górniak (36 l.) z Żorą Korolyowem (21 l.). Podczas niego spod sukienki wyskoczyła pierś wokalistki.

 • Edycie wyskoczył biust

  Jednym z pikantniejszych momentów sobotniego (20 września) programu "jak Oni śpiewają" był taniec jurorki Edyty Górniak (36 l.) z Żorą Korolyowem (21 l.). Podczas niego spod sukienki wyskoczyła pierś wokalistki.

 • Opole w kreacjach

  Gwiazdy bardzo często wybierając kreacje na tak ważne wydarzenie, jakim jest Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, stawiają na nazwiska znanych i sprawdzonych projektantów. I choć w ubiegłym roku kreacji polskich projektantów było naprawdę sporo, w tym roku tylko Kayah, Monika Brodka oraz Edyta Górniak postawiły na znane nazwiska.

 • Chylińska: Mąż swojej żony

  Edyta Górniak wygrała w sądzie z bulwarówką. Orzeczono, że nie jest osobą publiczną w znaczeniu pełnienia publicznych funkcji, w związku z tym ma prawo do ochrony swojego życia prywatnego przed mediami. Sprawa zakończona. Czyżby? - pisze Agnieszka Chylińska w felietonie w "Machinie".

 • "The Voice of Poland": Michał Matuszewski z innej galaktyki

  Szpak, Tomson i Baron , a w ostatnich sekundach w ich ślady poszła Edyta Górniak . "Niesamowity warsztat, wszystko się zgadza" - chwaliła Urszula Dudziak, która błyskawicznie wyrosła na największą gwiazdę wśród trenerów. "Z jednej strony jesteś bardzo odkryta, nie chodzi tylko o sukienkę" - mówiła Edyta Górniak, która wróciła do programu po pięciu latach. "Starałam się grzecznie" - odpowiedziała...