• Informacje na temat:

  sukienka na ślub corki

Artykuły na temat: sukienka na ślub corki
 • Urszula Dudziak i historia jej sukienki ślubnej

  Być może nad tą brązową, koronkową sukienką z białym kołnierzykiem wisi jakaś klątwa, być może legły przez nią w gruzach dwa związki. Mimo to Urszula Dudziak wciąż trzyma w szafie swoją liczącą ponad 50 lat kreację ślubną.

 • Monika Mrozowska: Ślub za rok

  Aktorka Monika Mrozowska przygotowuje się do ślubu. - Z jednej strony chciałabym, żeby suknia miała zabudowaną szyję, a z drugiej zaś - podobają mi się suknie z głębokim dekoltem. Faktycznie jest z tym problem - przyznaje aktorka. "Salon Sukien Ślubnych: Polska" z udziałem Moniki Mrozowskiej można zobaczyć w piątek, 25 marca, o godz. 22, w telewizji TLC.

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Halle Berry: Ślub w RPA

  Amerykańska aktorka Halle Berry i jej partner Olivier Martinez chcą pobrać się w Kapsztadzie. Para na początku tego roku zaręczyła się, a teraz planuje ceremonię zaślubin. Wybrali RPA, bo właśnie tam się poznali w trakcie pracy nad filmem "Dark Tide".

 • Uma Thurman szykuje się do ślubu

  Olbrzymi pierścionek z diamentem na środkowym palcu i poszukiwania sukienki ślubnej - amerykańska aktorka Uma Thurman po raz kolejny szykuje się do ślubu.

 • Anna Gzyra już po ślubie

  Piękna sukienka i długi welon, w dłoniach bukiet róż - o takiej ślubnej stylizacji Anna Gzyra marzyła od dawna. I właśnie 14 sierpnia, nietypowo, bo w czwartek, jej marzenia się spełniły.

 • Kobieta o wielkim temperamencie

  Dona, Bebe (Susan Sarandon). Wszyscy spotykają się na weselu Alejandro i muszą udawać zgodną rodzinę, bo na ślubie ma pojawić się głęboko wierząca Madonna Soto - biologiczna matka... pana młodego(...) ukrywa" - opowiada ze śmiechem Katherine Heigl. "Pod względem ślubnej dramaturgii, bohaterowie robią wszystko na opak. Unikają zmierzenia się z rodzinnymi problemami. A te zawsze wychodzą na światło...

 • "Rolnik szuka żony": Małgorzata spodziewa się drugiego dziecka! Jak się czuje? Jak wygląda?

  ...życzę", "Wyglądasz ślicznie, dzidziuś jest łaskawy", "Przepięknie Pani wygląda!", "Piękna Mama, śliczna sukienka. Miło patrzeć na Wasze szczęście" - piszą internauci. Gosia i Paweł   z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" to para, która wzbudzała od początku najwięcej sympatii.  O tym, że para ma wziąć ślub widzowie programu "Rolnik szuka żony" dowiedzieli się na początku września 2018 roku...

 • Blake Lively i Ryan Reynolds po raz trzeci zostaną rodzicami!

  ...najdziwniejsza randka w moim życiu" - opowiadał Reynolds. Podczas randki zaiskrzyło między Blake i Ryanem i postanowi się związać. W 2012 roku zdecydowali się na cichy ślub, jednak zdjęcia z tego...

 • Ireneusz Iredyński: Seks, anarchia, literatura

  ...przez wszystkich Maszą. Spotkali się pewnego wieczora w krakowskim Teatrze Cricot 2, gdzie Masza, studentka ASP, uczęszczała na próby. Gdy osiągnął pełnoletność, wzięli ślub cywilny i zamieszkali(...) złożona na stołeczku leżała jej sukienka i bielizna. Były uchylone drzwi na klatkę schodową" - wspominał Żebrowski. "O dziwo, milicja, która zwykle opornie przyjeżdżała, była już na dole" - dodała Joanna...

Zdjęcia na temat: sukienka na ślub corki