• Informacje na temat:

  sukienka na ślub cywilny

Artykuły na temat: sukienka na ślub cywilny
 • Oni wzięli ślub w 2018 roku. Meghan i Harry przyćmili wszystkich? W Polsce też się działo!

  ...2018 rok w show-biznesie obfitował w piękne śluby. Świat żył przede wszystkim królewską ceremonią Meghan i Harry'ego. Nie bez echa przeszła również uroczystość księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Na polskim poletku emocjonowaliśmy się ślubami m.in. syna Zenona Martyniuka, Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki czy Dody i Emila Stępnia. Kto jeszcze powiedział sobie "tak"? Sprawdźcie...

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Marta Kaczyńska poszła do ślubu w długiej białej sukience. Jej cena? Zaskakująca

  Marta Kaczyńska (38 l.) do swojego trzeciego ślubu poszła w długiej białej sukience z rozcięciem oraz głębokim dekoltem. Jednak myliłby się ten, kto twierdziłby, że prezydencka córka na kreację wydała fortunę. Prawda jest zgoła inna.

 • Eva Longoria już po ślubie!

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" aktorka Eva Longoria i koszykarz NBA Tony Parker wzięli w piątek ślub cywilny. Udzielił im go mer Paryża Bertrand Delanoe w miejskim ratuszu. Ślub kościelny odbędzie się w sobotę, 7 lipca.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Anita zachwyciła wszystkich! Adrian onieśmielony swoją nową żoną

  A jednak do ślubu doszło! Mimo że oczekiwanie na panną młodą przeciągnęło się, wreszcie dotarła ona na miejsce ceremonii. I wtedy okazało się, że cierpliwość popłaca. Anita olśniła bowiem swoim wyglądem. Zachwyceni byli goście i jej mąż, Adrian. Czyżby była szansa na szczęśliwe małżeństwo w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

 • Ślub Mateusza Damięckiego

  Mateusz Damięcki zmienił stan cywilny. Popularny aktor ożenił się Patrycją Krogulską - z zawodu tłumaczką. Ślub odbył się 24 września 2010 roku w kościele św. Anny w Wilanowie.

 • "Na dobre i na złe“: Staszek odwoła ślub z Leną!

  .... Beznadzieja, co? - skwituje Witek.  Ślub z... Angeliną Jolie Lena przypomni sobie, że Witek miał mieć tego wieczora dyżur. - Nie mogłem przegapić ostatniej okazji - rzuci. - Kiedy stałeś(...) swoje kwiaty, po czym uda się do swojego domu. Zmiana planów Następnego dnia, tuż przed wejściem do USC, ubrana do ślubu Lena zauważy, że Zaremba wygląda jak co dzień. - A ty jeszcze nie...

 • Ślub Andrzeja Grabowskiego

  W sobotę, 13 czerwca, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Puławach odbył się ślub znanego aktora Andrzeja Grabowskiego (57 l.) z charakteryzatorką Anitą Kruszewską (39 l.).

 • ...miesięcy w przerwie między rozgrywkami, jej myśli krążą wokół... ślubu.  Na jaw wyszło właśnie, że pani Agnieszka tuż po tym, kiedy zakończy się prestiżowy turniej w Wimbledonie, wsiada w samolot i przylatuje do rodzinnego Krakowa. To tutaj w obecności najbliższych, w połowie lipca ma zmienić stan cywilny i zostać żoną ukochanego. Ślubu kościelnego prawdopodobnie udzieli jej blisko związany z rodziną...

 • Ślub Przemysława Sadowskiego

  Przemysław Sadowski i Monika Krzywkowska w końcu się pobrali! Oczywiście tylko w serial u "Samo życie", bo w życiu prywatnym obydwoje mają już partnerów.

Zdjęcia na temat: sukienka na ślub cywilny
Wideo na temat: sukienka na ślub cywilny
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

Dyskusje na temat: sukienka na ślub cywilny
 • Re: W dniu swojego ślubu przeżyją koszmar

  a ja myślałam, że z tym koszmarem w dniu ślubu chodzi o suknię ślubną Marysi. moja koszula nocna wygląda bardziej sexy niż ta jej sukienka. no ale przynajmniej ma pasującą do tej pidżamy rozczochraną fryzurę i zapadnięte oczy! mi się podoba czerwona sukienka na ślub cywilny, ty Anka jakaś ze średniowiecza jesteś.