• Informacje na temat:

  sukienka nabierze

Artykuły na temat: sukienka nabierze
 • Marta Mazurek: Przerzucam się na sukienki

  ...się na sukienki (śmiech). Tak pięknie wyglądałyśmy w "Wojennych dziewczynach". Po moich ostatnich filmach bardzo chciałam zagrać w produkcji kostiumowej. O ile w sukienkach retro chodziło mi się...

 • Spice Girls: Czy 23 miliony osób mogło się dać nabrać?

  ...z flagi Wielkiej Brytanii. W czasach określanych mianem Cool Britannia, kiedy to po latach rządów konserwatystów do władzy doszli laburzyści, a symbole narodowe znów stały się czymś trendy, sukienka Geri...

 • Ania Dąbrowska: Nie chcę stać w miejscu

  Znana z takich przebojów jak "Tego chciałam", "W spodniach czy w sukience?" czy "Nigdy więcej nie tańcz ze mną" Ania Dąbrowska w czwartek (7 stycznia) świętuje 35. urodziny.

 • Anna Oberc: Bardzo dużo podróżuję po Azji i Afryce

  Anna Oberc przyznaje, że zawsze, kiedy tylko jest zmęczona, chce zresetować umysł, naładować baterie i nabrać dystansu do życia, pakuje walizki i wyrusza w podróż. Bardziej jednak niż wczasy all inclusive woli dalekie wyprawy. Wyzwaniem nie są więc dla niej popularne kurorty odwiedzane przez tłumy turystów, tylko nieodkryte, ale bardzo urokliwe zakątki Azji czy Afryki. Odkąd skradziono jej na lotnisku walizkę, wszystkie swoje rzeczy pakuje tylko w podręczny bagaż.

 • Francuzi zachwyceni Joanną Kulig. Polska aktorka na okładce "Elle"

  Zdjęcie polskiej aktorki Joanny Kulig zdobi okładkę najnowszego francuskiego wydania "Elle". Fotografię wykonał Sam Hendel.

 • Golshifteh Farahani: Wygnanie z Iranu jest jak śmierć

  Już 14 sierpnia do kin trafi "Arab Blues" w reżyserii Manele Labidi. Film został wyróżniony na 76. Festiwalu w Wenecji Nagrodą Publiczności w sekcji Giornate degli Autori (tej samej, w której nagrodzono również polskie "Boże Ciało"). W główną rolę młodej psychoanalityczki wcieliła się jedna z najbardziej znanych irańskich aktorek, Golshifteh Farahani.

 • Sophie Ellis-Bextor w Warszawie: Włożyliście dziś buty do tańczenia?

  W 2016 roku wydała szósty album, na zakończenie trasy promocyjnej zagrała w warszawskiej Progresji. Aż trudno uwierzyć, że to jej pierwszy koncert w Polsce, biorąc pod uwagę to, jaką popularność osiągały jej single przed laty. Podczas środowego (8 marca) koncertu Sophie Ellis-Bextor została przyjęta jak w domu.

 • Marietta Witkowska i Chris Ducci: Wygraliśmy siebie

  Marietta Witkowska i Chris Ducci, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise", opowiadają, jakie to uczucie wygrać randkowe reality-show, na co zamierzają przeznaczyć wygraną i co dalej z ich związkiem.

 • Recenzja Guzior "Evil Twin": Zręczny drapieżnik

  Guzior siniaczy na albumie każdego, kto wątpił, że jest tu jednym z najciekawszych raperów. Nie psujcie mu haju, lepiej wpisujcie miasta.

 • Recenzja Regina Spektor "Remember us to Life": Porywy i namiętności

  ...sprawiają, że najnowszy materiał Spektor kompletnie już ucieka od popu. Kto do muzyki Reginy Spektor nie miał cierpliwości, teraz nie nabierze jej tym bardziej - docenią ją za to miłośnicy muzyki...

Zdjęcia na temat: sukienka nabierze