• Informacje na temat:

  sukienka projektant

Artykuły na temat: sukienka projektant
 • Katy Perry może mieć kłopoty przez sukienkę?

  Katy Perry może mieć kłopoty przez kreację, którą włożyła na tegoroczną galę MET. Artysta uliczny Rime twierdzi bowiem, że sukienka domu mody Moschino, zaprojektowana przez Jeremiego Scotta, jest oparta na jego projekcie graficznym, który został wykorzystany bez jego zgody.

 • ​Joanna Kulig olśniła w kreacji polskiego projektanta

  ...złotej ery Hollywood. Za uszycie długiej sukni z pokaźnych rozmiarów rozcięciem u dołu i głębokim dekoltem odpowiada polski projektant Tomasz Ossoliński. Aktorka uzupełniła stylizację wytworną biżuterią...

 • Urszula Dudziak i historia jej sukienki ślubnej

  Z ubrań, które Urszula Dudziak trzyma w szafie, dużą wartość sentymentalną ma brązowa, koronkowa sukienka z białym kołnierzykiem, którą włożyła na swój ślub cywilny z Michałem Urbaniakiem w 1967 r. Kiedy wyjeżdżała do Nowego Jorku w 1973 r., poleciła koleżance sprzedać lub rozdać swoją garderobę - nową właścicielkę znalazła m.in. właśnie ta sukienka ślubna. Jak dowiadujemy się...

 • Projektanci mody wpędzili Bebe Rexhe w kompleksy. Gwiazda opowiedziała o depresji

  Bebe Rexha znana jest z ostrej, publicznej krytyki świata showbiznesu i zasad, które nim rządzą. Wokalistka przede wszystkim głośno sprzeciwia się wszelkim przejawom seksizmu i ocenianiu kobiet tylko po ich wyglądzie. Artystka po raz kolejny zabrała głos w tej sprawie wyznając, że sama wpadła w depresję przez oceniającą postawę projektantów mody.

 • Oscarowa szansa dla projektantów

  Dziewięciu początkujących projektantów stoi przed szansą zaprezentowania swojej kreacji podczas oscarowej gali. W ramach ogłoszonego przez Akademię Filmową konkursu "Oscar Designer Challenge" internauci mogą wybrać swojego faworyta.

 • Demi Lovato: Prześwitująca sukienka powodem do wstydu

  Wokalistka, która nominowana była w kategorii najlepszy album pop (za płytę "Confident") na gali Grammy zjawiła się w kreacji projektanta Juliena MacDonalda . Początkowo Lovato miała wątpliwości, czy ją założyć, ale jej przyjaciele przekonali ją, że wygląda w niej dobrze. "Przymierzyłam ją i powiedziałam 'nie włożę jej, jest prześwitująca', a mój stylista stwierdził, że wygląda niesamowicie...

 • "Śniadanie u Tiffany'ego": Sukienka na aukcji

  Sukienka Audrey Hepburn z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego" , która zainspirowała więcej projektantów mody niż jakakolwiek inna w historii Hollywood trafia na aukcję.

 • Catherine Deneuve sprzedaje garderobę od Saint Laurenta

  Francuska aktorka Catherine Deneuve, która właśnie skończyła 75 lat, postanowiła zlicytować ubrania od swojego ulubionego projektanta Yves Saint Laurenta. Projektant był jej bliskim przyjacielem a Deneuve była jedną z jego muz.

 • Dzieci gwiazd 2007

  Zamieniły sukienki od największych projektantów na pieluchy i butelki do karmienia niemowląt, a plan filmowy na pokój dziecinny. W 2007 roku wiele gwiazd powiększyło swe rodziny.

 • "Yves Saint Laurent": Ta seria stała się hitem!

  Polski plakat francuskiego filmu "Yves Saint Laurent" nie jest kopią żadnego innego filmowego layoutu - nawiązuje do rewolucyjnej kolekcji sukienek Yves Saint Laurent zwanej "Mondrian". Tylko w INTERIA.PL zobaczycie fragment filmu, w którym projektant wpada na przełomowy pomysł.

Zdjęcia na temat: sukienka projektant
Wideo na temat: sukienka projektant
 • Plich przestrzega przed konkubiną Wojewódzkiego

  Projektant Plich nie wypożycza kreacji gwiazdom show-biznesu. Zrezygnował z tej popularnej w świecie mody praktyki po kilku nieuczciwych działaniach ze strony celebrytek. Jedna z nich nie oddała mu sukienek pożyczonych 4 lata temu. Inna zwróciła kreację poważnie uszkodzoną.

Dyskusje na temat: sukienka projektant