• Informacje na temat:

  sukienka sykut

Artykuły na temat: sukienka sykut
 • Paulina Sykut-Jeżyna wspomina studniówkową sukienkę

  Paulina Sykut-Jeżyna potrafiła błysnąć wyczuciem stylu na długo przed tym, zanim rozpoczęła pracę w telewizji Polsat. Jednym z jej pierwszych ważnych wyborów modowych była kreacja na studniówkę. Po latach pozytywnie ocenia swoją balową stylizację.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sukienki i szpilki

  W swojej szafie ma mnóstwo butów, jednak nie są to nierozsądne liczby. "Buty na szpilce nie są stworzone po to, by wygodnie w nich chodzić, tylko żeby dobrze w nich wyglądać" - mówi Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka na co dzień stawia jednak na wygodę.

 • Sykut: Nowoczesna prostota

  Paulina Sykut nie podąża ślepo za trendami mody ani telewizyjnym dress codem. Uważa, że prezenterki, poprzez modę, powinny pokazywać swoją osobowość.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Seksowna także w ciąży

  Paulina Sykut-Jeżyna nie kupuje ubrań przeznaczonych dla przyszłych mam. Twierdzi, że ciążowa odzież nie jest ani kobieca, ani seksowna, a ona także w ciąży chce wyglądać atrakcyjnie. Gwiazda preferuje ovesize'owe sukienki, które jej zdaniem świetnie sprawdzą się w roli ubrań ciążowych.

 • Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna wracają do "TzG"

  Nie zmienia się duet prowadzących "Taniec z Gwiazdami". Gospodarzami 6. edycji tanecznego show Polsatu ponownie będą Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

 • Żałują odwołania Polsat SuperHit Festiwal

  W najbliższy weekend miał odbyć się Polsat SuperHit Festiwal, jednak organizatorzy już w kwietniu poinformowali o odwołaniu wydarzenia ze względu na pandemię koronawirusa. Agnieszka Hyży i Paulina Sykut-Jeżyna, które wiele razy były prowadzącymi tej imprezy, spotkały się w relacji na Instagramie i wspominały najważniejsze dla nich momenty z poprzednich edycji.

 • Roztańczony PGE Narodowy w rytmie disco polo

  ...chwilę na tej scenie zobaczymy czterech gigantów polskiej sceny disco" - zapowiedziała największe atrakcje Paulina Sykut-Jeżyna . Koncert rozpoczął hiszpański wokalista Alvaro Soler z przebojami(...) After Party ("Nie daj życiu się" oraz "Ona lubi pomarańcze"), duet Long & Junior ("Tańcz, tańcz, tańcz" oraz "Kolorowa sukienka") i Exaited ("Dziś to powiem"). Na koniec ponownie pojawił się...

 • "Taniec z Gwiazdami": Rozpoczyna się 10. edycja. Uczestników dopadł stres!

  ...oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. W roli prowadzących ponownie zobaczymy sprawdzony duet: Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza. Pierwszy odcinek...

 • Polsat SuperHit Festiwal 2018: Popek i jego "anielski głos"

  Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Ewa Błachnio, Jerzy Kryszak oraz Grzegorz Halama. Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna , Piotr Bałtroczyk i Marcin Wójcik...

 • Polsat SuperHit Festiwal 2018: Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, Sławomir, Popek i inni

  Kabaretowy poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna , Piotr Bałtroczyk i Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru.

Wideo na temat: sukienka sykut
 • Paulina Sykut-Jeżyna o porównaniach do Ani Lewandowskiej: Nie konkurujemy!

  Paulina Sykut-Jeżyna (36 l.) i Anna Lewandowska (29 l.) niedawno założyły identyczne sukienki. Pogodynka postanowiła więc od razu skomentować całe zamieszanie, zapewniając, że nie ma tego Ance za złe! "Lubię Anię Lewandowską i wyglądała pięknie w tej sukni. Nie konkurujemy ze sobą, bardzo się lubimy i szanujemy" - wyznała. (Przeambitni.pl/x-news)