• Informacje na temat:

  sukienka weroniki rosati

Artykuły na temat: sukienka weroniki rosati
 • Weronika Rosati: Sukienka zbyt prześwitująca

  Weronika Rosati nie ukrywa, że często korzysta z pomocy mamy, nie jest jednak łatwą klientką. Potrzebę posiadania sukienki zgłasza dość późno, zmienia projekt w ostatniej chwili lub nie pojawia się na przymiarki. Teresa Rosati lubi zmysłowe, kobiece kreacje, odsłaniające ciało, jej córka preferuje natomiast mniej odważne suknie na czerwony dywan. Nie wynika to z nadmiernej skromności, lecz...

 • Weronika Rosati: Zaszaleć? Słabo mi to wychodzi

  ...​"Czasami mam taką myśl, że może powinnam zaszaleć, ale słabo mi to wychodzi" - tak o kolorach w swojej szafie mówi Weronika Rosati, która wierna jest czerni i beżowi. Aktorka najlepiej czuje się w legginsach, tunikach, sukienkach i szpilkach. Trampki? Nie!

 • Weronika Rosati: Odkrywać dekolt

  ...- Mama lubi podkreślać kobiecość swoimi strojami - mówi Weronika Rosati. Aktorka niezwykle chętnie pokazuje się w projektach Teresy Rosati, zwłaszcza na oficjalnych imprezach. Coraz częściej daje się też przekonać do kreacji eksponujących dekolt. Ona sama w przeciwieństwie do swojej mamy woli sukienki zabudowane na górze.

 • Teresa Rosati: Córka jest dla mnie inspiracją

  Teresa Rosati dzięki córce Weronice może z bliska obserwować kreacje hollywoodzkich gwiazd na czerwonym dywanie. Projektantka dzięki temu wie, jakie fasony i materiały są modne i inspiruje się tym podczas tworzenia własnych kolekcji. Jej zdaniem w Polsce gwiazdy wciąż nie wiedzą, jak ubrać się na czerwony dywan.

 • ​Gwiazdy w mediach społecznościowych w lutym

  Dębicki występują w kobiecych przebraniach. Janda była tak zachwycona efektami ich pracy, że podzieliła się fotografią, na której panowie pozują w sukienkach podczas wykonywania charakteryzacji do(...) m.in. Agnieszka Kaczorowska, Anna Dereszowska, Weronika Rosati, Paulina Holtz, Joanna Jabłczyńska, Rafał Mroczek i Paweł Małaszyński. Sensację wzbudziła Katarzyna Zielińska, która na Instagramie...

Zdjęcia na temat: sukienka weroniki rosati
Wideo na temat: sukienka weroniki rosati