• Informacje na temat:

  sukienka z dekoltem na plecach

Artykuły na temat: sukienka z dekoltem na plecach
 • Weronika Rosati: Sukienka zbyt prześwitująca

  ...postawiła przed nią takie wyzwanie. Najmocniej zapadła jej w pamięć sukienka, którą szyła na imprezę zorganizowaną przez Eltona Johna po ceremonii wręczenia Oscarów 2013 roku. - Musiałam się(...) sukienka wyglądała naprawdę pięknie - mówi gwiazda. Aktorka i jej mama mają podobny gust, bywa jednak, że mają rozbieżne wizje konkretnej kreacji. Weronika Rosati twierdzi, że kilkakrotnie już...

 • Suknie ozdobione kryształkami, czarne bluzki z dekoltem na plecach - to debiut Justyny Steczkowskiej jako projektantki ubiorów.

 • Monika Mrozowska: Ślub za rok

  Aktorka Monika Mrozowska przygotowuje się do ślubu. - Z jednej strony chciałabym, żeby suknia miała zabudowaną szyję, a z drugiej zaś - podobają mi się suknie z głębokim dekoltem. Faktycznie jest z tym problem - przyznaje aktorka. "Salon Sukien Ślubnych: Polska" z udziałem Moniki Mrozowskiej można zobaczyć w piątek, 25 marca, o godz. 22, w telewizji TLC.

 • Kalina Jędrusik: Jesienna dziewczyna, odmienna niż inne

  Łamała wszelkie zasady dobrego smaku, kochała szokować, zazdroszczono jej urody, a przede wszystkim talentu. W tym tygodniu Kalina Jędrusik świętowałaby swoje 90. urodziny!

 • Elizabeth Banks po zabawnej stronie życia

  ...jest ukryć mikrofon - ze śmiertelnie poważną miną opowiada Banks. - Ale pokochałam ją od pierwszego wejrzenia. To sukienka-symbol. Podczas zdjęć "zużyłam" osiem identycznych egzemplarzy, ale nie(...) podekscytowana. W pewnym momencie poczułam na plecach ruch powietrza spowodowany przez pojazd, który przemknął tuż za mną. - Wcześniej rozmawiałam z kierowcą tego samochodu. Powiedziałam mu: "Tylko...

Zdjęcia na temat: sukienka z dekoltem na plecach