• Informacje na temat:

  sukienka zdobiona

Artykuły na temat: sukienka zdobiona
 • Rita Moreno: Ta sama sukienka

  Podczas tegorocznej gali oscarowej wszystkich zaskoczyła Rita Moreno, pojawiając się na uroczystości w tej samej kreacji - z drobnymi jedynie poprawkami w jej górnej części, w której odbierała statuetkę dokładnie 56 lat temu.

 • Paulina Sykut-Jeżyna wspomina studniówkową sukienkę

  Paulina Sykut-Jeżyna potrafiła błysnąć wyczuciem stylu na długo przed tym, zanim rozpoczęła pracę w telewizji Polsat. Jednym z jej pierwszych ważnych wyborów modowych była kreacja na studniówkę. Po latach pozytywnie ocenia swoją balową stylizację.

 • Francuzi zachwyceni Joanną Kulig. Polska aktorka na okładce "Elle"

  Zdjęcie polskiej aktorki Joanny Kulig zdobi okładkę najnowszego francuskiego wydania "Elle". Fotografię wykonał Sam Hendel.

 • Natalia Siwiec wybiera suknię ślubną

  ​W najbliższym odcinku "Salonu Sukien Ślubnych: Polska" na poszukiwanie swoich wymarzonych kreacji wyruszają trzy warszawianki. Oprócz miejsca zamieszkania łączy je także wizja idealnej sukienki. Wszystkie zgodnie przyznają, że nie może to być typowa "beza" ze zdobieniami oraz błyskotkami. Najchętniej widziałyby się w kroju prostym, pięknym i takim, który będzie idealnie podkreślał ich atuty oraz pasował do osobowości. Gwiazdą odcinka będzie Natalia Siwiec.

 • Najlepiej i najgorzej ubrani 2007

  ...- w pastelowych, słodkich kolorach. 3. Agata Młynarska, prezenterka Polsatu Wymagającemu jury nie spodobały się jej pomarańczowa sukienka nałożona na białą koszulę i kreacja stylizowana na zakonnicę...

 • Zdjęcie Beyonce będzie częścią zbiorów muzeum w Waszyngtonie

  Jedno ze zdjęć Beyonce zostało wybrane do wystawienie w ramach stałej wystawy sztuki w Smithsonian National Museum w Waszyngtonie. Placówka jest częścią największego na świecie kompleksu muzeów.

 • Co zrobi Michał Wiśniewski?

  ...w ekskluzywnym MGM Casino w Las Vegas. Zamówione zostało wykwintne menu, od kuchni międzynarodowej do tradycyjnej polskiej. Od dawna gotowe są już stroje nowożeńców - bogato zdobiona kryształkami Svarowskiego sukienka Ani i klasyczny garnitur Michała. Wiśniewscy mają też zamiar zaszaleć z fryzurami, stylizowanymi na Evitę Peron i... Elvisa Presleya. Wszystko jest więc zapięte na ostatni guzik, łącznie...

 • Oburzenie po słowach Małgorzaty Foremniak

  Jolanta. "Co oni chcą od stroju dziewczynki? Była ładnie ubrana i modnie! Tylko sprawili jej przykrość mówiąc, że wygląda jak dziecko z ochronki w staromodnych sukienkach! O ubiorach i gustach się nie...

 • Kidman w sukni... Hathaway

  Nicole Kidman wzbudziła zachwyt fotoreporterów, pojawiając się na canneńskiej premierze "Nebraski" w olśniewającej sukni projektu Valentino. Jak się okazuje, nie była jednak pierwszą gwiazdą kina, która wybrała tę kreację.

 • Kreacja Rihanny obiektem kpin

  ...kreacji, którą gwiazda miała na sobie tego samego wieczoru na after party. Srebrna, bieliźniana sukienka o prostym, dopasowanym fasonie natychmiast przywróciła figurze piosenkarki właściwe proporcje...

Zdjęcia na temat: sukienka zdobiona