• Informacje na temat:

  sukienki do 50

Artykuły na temat: sukienki do 50
 • Urszula Dudziak i historia jej sukienki ślubnej

  Być może nad tą brązową, koronkową sukienką z białym kołnierzykiem wisi jakaś klątwa, być może legły przez nią w gruzach dwa związki. Mimo to Urszula Dudziak wciąż trzyma w szafie swoją liczącą ponad 50 lat kreację ślubną.

 • Ta sukienka jest symbolem

  Krótka sukienka z motywem brytyjskiej flagi noszona przez wokalistkę Spice Girl, Geri Halliwell, znalazła się na szczycie listy 10 sukienek-ikon ("10 Most Iconic Dresses") ostatnich 50 lat.

 • Fortuna za sukienkę Judy Garland

  ...480 tys. dolarów zapłacił podczas aukcji w Los Angeles nabywca słynnej sukienki w niebiesko-białą kratkę, którą miała na sobie Judy Garland w "Czarnoksiężniku z krainy Oz".

 • Co kryła sukienka Katy Perry z koncertu "One Love Manchester"?

  ...i Katy Perry. Ta ostatnia na tę okazję założyła specjalną kreację. Na tylnej części jej białej sukienki umieszczono ułożone na kształt serca zdjęcia ofiar zamachu w Manchesterze. Na scenie Perry(...) z koncertu (w sumie zebrano ponad 3 mln dolarów) zostanie przekazany na fundusz "We Love Manchester" wspierający rodziny ofiar i rannych w zamachu w Manchesterze. Koncert odbył się na mieszczącym ok. 50

 • Maryla Rodowicz: 50 lat od debiutu w Sopocie (Polsat Superhit Festiwal)

  Pierwszy raz na sopockiej scenie Maryla Rodowicz stanęła w 1969 r. 50 lat później w tym samym miejscu artystka uczci ten niezwykły jubileusz podczas koncertu w ramach Polsat Superhit Festiwal. Co utkwiło jej w pamięci z występu sprzed lat?

 • Roztańczony PGE Narodowy w rytmie disco polo

  Gwiazdy muzyki disco polo wystąpiły przed 50 tys. widzów na imprezie Roztańczony PGE Narodowy.

 • Catherine Deneuve dla gejów

  ..." - powiedziała Deneuve. "Tetu" to najważniejszy francuski miesięcznik gejowski o nakładzie 50 tys. egzemplarzy. Czasopismo należy do francuskiego przedsiębiorcy i mecenasa Pierre'a Berge.

 • Whitney Houston: Legenda trwa

  W piątek (9 sierpnia) 50 lat skończyłaby niezapomniana Whitney Houston.

 • Aukcja pamiątek po Audrey Hepburn

  Pod młotek trafi ponad 30 przedmiotów pochodzących zarówno z wczesnych lat 50., jak i późnych 60. Oprócz ubrań licytowane będą także dodatki i prywatna korespondencja Hepburn. Atrakcją aukcji będzie słynna suknia ślubna, której aktorka nigdy nie założyła. Kreację zaprojektowano na planowany przez nią wesele z Jamesem Hansonem, które artystka odwołała. Audrey życzyła sobie, aby suknię oddać...

 • Julia Roberts woli róż

  Amerykańska aktorka Julia Roberts pojawiła się w Los Angeles na premierze serialu "Homecoming". Zrobiło się o niej głośno, gdyż 50-letnia gwiazda zaskoczyła młodzieńczym wyglądem i... różową stylizacją.

Dyskusje na temat: sukienki do 50