• Informacje na temat:

  sukienki marta żmudy trzebiatowska

Artykuły na temat: sukienki marta żmudy trzebiatowska
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska zrobiła mężowi niespodziankę. Ale radość!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (34 l.) to mistrzyni niespodzianek. Przekonał się o tym ostatnio jej mąż. Ukochana zaskoczyła go w dniu jego urodzin.

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula nie sprzedadzą prywatności?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) nie zamierza sprzedawać prywatności. Jej mąż, Kamil Kula (27 l.), jest tego samego zdania. Do tej pory nawet nie potwierdzili oficjalnie, że zostaną rodzicami.

 • Sukienkę na Telekamery już ma

  Katarzyna Zielińska, znana z roli w serial u "Barwy szczęścia" przyznaje, że ma tremę przed rozdaniem Telekamer. W rozmowie z INTERIA.TV zdradziła, że sukienkę już ma.

 • "Barwy szczęścia": Pomagali Glince, kiedy nie miała jeszcze nazwiska

  ...pomocni i nie zapominają o mnie. I to jest bardzo cenne - dodaje Katarzyna Glinka. Wiernymi fankami projektów duetu Bohoboco są również Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Małgorzata...

 • Życie gwiazd jest udawane

  Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała jedną z bohaterek komedii "Och, Karol 2". Jak czuła się w objęciach Piotra Adamczyka i czy już myśli o sobie: jestem gwiazdą? Aktorka opowiada o nowej roli, życiowych decyzjach i marzeniach.

 • Afera na salonach! Spójrzcie tylko na Monikę i Zbigniewa Zamachowskich!

  Na premierze filmu "Mowa ptaków" pojawiło się sporo gwiazd z polskiego show-biznesu, m.in. Xavery Żuławski, Jan Komasa czy Marta Żmuda Trzebiatowska.  Wśród przybyłych na imprezę była również Monika Zamachowska z mężem. Niestety, dobór kreacji przez gwiazdę TVP i aktora był fatalny.  Dziennikarka założyła grubą wełnianą czerwoną sukienkę, a do tego dobrała szare buciki. Spod sukienki widać było...

 • Jak bawią się gwiazdy Telekamer?

  Po zakończeniu gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2009 goście zgromadzeni w Teatrze Polskim przenieśli się na bankiet. Wszyscy laureaci świetnie się bawili. - Tomasz Karolak tańczył z Telekamerą, Marta Żmuda Trzebiatowska cały czas nie mogła ukryć wzruszenia, a Piotr Kupicha z zespołu Feel zawzięcie dyskutował z Edwardem Miszczakiem.

 • "O mnie się nie martw": Gwiazdy na premierze filmu "Wkręceni 2"

  ..., Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "Emki", w niezwykle eleganckiej dwukolorowej kreacji, Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli dziennikarka z "O mnie się nie martw", w małej czarnej(...) się lubi każdy - twierdzi Marta Żmuda Trzebiatowska. "Wkręceni 2" to przezabawna historia Tomka Zarównego zwanego Szyją (Paweł Domagała), który przypadkiem poznaje agentkę gwiazd Klementynę...

 • Telekamera dla złej kobiety?

  "Nie liczę na wysokie miejsce" - mówi Urszula Grabowska, która za rolę Sylwii Sztern w "Tylko miłość" zdobyła nominację do tegorocznej Telekamery. Aktorka zdradza w rozmowie z INTERIA.TV, jaką sukienkę szykuje na poniedziałkową ceremonię rozdania Telekamer i dlaczego ostatnio szyła kostium niedźwiedzia.