• Informacje na temat:

  sukienki na 2012

Artykuły na temat: sukienki na 2012
 • Kasia Pakosińska i Leszcze razem: Zabierz moje sukienki

  Nowa wersja pochodzącej z lat 60. piosenki "Zabierz moje sukienki" to zapowiedź wspólnego projektu grupy Leszcze i artystki kabaretowej, aktorki i dziennikarki Kasi Pakosińskiej.

 • Polska wciąż "W spodniach czy w sukience?"

  Przypomnijmy, że płyta "W spodniach czy w sukience?" została wydana jeszcze w 2008 roku i w zeszłym tygodniu zaskakująco powróciła na szczyt zestawienia Oficjalnej Listy Sprzedaży. Zaznaczmy, że nie jest to ostatnia płyta w dyskografii Ani Dąbrowskiej. Od czasu premiery "W spodniach czy w sukience?" piosenkarka wydała albumy "Ania Movie" (2010) i "Bawię się świetnie" (2012). W pierwszej trójce...

 • Polska lista: Album z 2008 r. na szczycie!

  ..."W spodniach czy w sukience?" to trzecia płyta w dyskografii Ani Dąbrowskiej. Przy jej narodzinach asystowali m.in. Karolina Kozak, Aga Szypura, Daniel Bloom i Leszek Możdżer. W następnych latach Ania Dąbrowska zdążyła wydać dwa kolejne albumy: "Ania Movie" (2010 r.) i "Bawię się świetnie" (2012 r.). Na 2. miejsce aktualnego notowania polskiej listy spadła kompilacja "Siesta 8", przygotowana...

 • "Big Love": Murder on the dancefloor

  ..."Big Love" , reż. Barbara Białowąs, Polska 2011, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.

 • Alec Baldwin: Nabawił się kontuzji biodra, bo nosił na rękach żonę

  Do zdarzenia doszło w 2012 r. podczas festiwalu w Cannes. Alec Baldwin wziął wtedy na ręce swoją żonę i przeniósł ją po czerwonym dywanie, za co dostał brawa od fotoreporterów i oglądających tę scenę. Teraz aktor przyznał, że tamten popis galanterii zakończył się dla niego bardzo nieprzyjemnie – musiał poddać się operacji biodra.

 • Jessica Biel patrzy na świat inaczej

  Jest sławna, bogata i szczęśliwie zakochana. - Moje życie przypomina bajkę - mówi Jessica Biel. Hollywoodzka aktorka ma powody do radości. Nie dość, że w 2012 roku zagrała aż w trzech filmach - "Pamięć absolutna", "Hitchcock" i "Trener bardzo osobisty" - to jeszcze od niedawna jest żoną znanego muzyka Justina Timberlake'a.

 • Jest najlepiej ubraną kobietą świata

  Amerykański magazyn "People" tytuł najlepiej ubranej kobiety świata 2012 roku przyznał laureatce Oscara - Gwyneth Paltrow. Tytuł kobiety prezentującej najlepszy "klasyczny styl" trafił do żony księcia Williama, Kate.

 • Moda kocha futbol

  ...12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.

 • Yvonne Strahovski: Żona astronauty

  Kiedy w 2012 r. po pięciu latach zakończyła się emisja bijącego rekordy popularności serialu "Chuck", Yvonne Strahovski - która grała w tej produkcji jedną z głównych ról - nie miała pojęcia, co ją czeka. Ale przyszłość okazała się dla niej łaskawa.

 • Gwiazdy wystawiają cenne przedmioty na aukcjach WOŚP

  Magdaleny Różczki. Wysokie ceny osiągają także sukienki podarowane przez Anję Rubik, Justynę Steczkowską, Teresę Rosati a także ta od projektantek Bizuu, na której autograf złożyła Sharon Stone. Nie tylko sukienki będą hitem w kategorii odzieżowej. Koszulki Natalii Siwiec (z pamiętnego meczu EURO 2012) oraz Agnieszki Szulim (z namalowaną twarzą Kuby Wojewódzkiego) osiągają już wartość 1000 zł...