• Informacje na temat:

  sukienki na ślub cywilny

Artykuły na temat: sukienki na ślub cywilny
 • Marta Kaczyńska poszła do ślubu w długiej białej sukience. Jej cena? Zaskakująca

  Marta Kaczyńska (38 l.) do swojego trzeciego ślubu poszła w długiej białej sukience z rozcięciem oraz głębokim dekoltem. Jednak myliłby się ten, kto twierdziłby, że prezydencka córka na kreację wydała fortunę. Prawda jest zgoła inna.

 • Eva Longoria już po ślubie!

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" aktorka Eva Longoria i koszykarz NBA Tony Parker wzięli w piątek ślub cywilny. Udzielił im go mer Paryża Bertrand Delanoe w miejskim ratuszu. Ślub kościelny odbędzie się w sobotę, 7 lipca.

 • ...i przylatuje do rodzinnego Krakowa. To tutaj w obecności najbliższych, w połowie lipca ma zmienić stan cywilny i zostać żoną ukochanego. Ślubu kościelnego prawdopodobnie udzieli jej blisko związany z rodziną(...) Agnieszka Maciejak, która od lat szyje dla panny Radwańskiej sukienki na oficjalne wyjścia. To właśnie w jej atelier, w maju paparazzi przyłapali sportsmenkę, jak przymierzała suknię ślubną. Kiedy zauważono...

 • Ślub Mateusza Damięckiego

  Mateusz Damięcki zmienił stan cywilny. Popularny aktor ożenił się Patrycją Krogulską - z zawodu tłumaczką. Ślub odbył się 24 września 2010 roku w kościele św. Anny w Wilanowie.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Anita zachwyciła wszystkich! Adrian onieśmielony swoją nową żoną

  A jednak do ślubu doszło! Mimo że oczekiwanie na panną młodą przeciągnęło się, wreszcie dotarła ona na miejsce ceremonii. I wtedy okazało się, że cierpliwość popłaca. Anita olśniła bowiem swoim wyglądem. Zachwyceni byli goście i jej mąż, Adrian. Czyżby była szansa na szczęśliwe małżeństwo w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

 • Ślub Andrzeja Grabowskiego

  W sobotę, 13 czerwca, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Puławach odbył się ślub znanego aktora Andrzeja Grabowskiego (57 l.) z charakteryzatorką Anitą Kruszewską (39 l.).

 • "Na dobre i na złe“: Staszek odwoła ślub z Leną!

  .... Beznadzieja, co? - skwituje Witek.  Ślub z... Angeliną Jolie Lena przypomni sobie, że Witek miał mieć tego wieczora dyżur. - Nie mogłem przegapić ostatniej okazji - rzuci. - Kiedy stałeś(...) swoje kwiaty, po czym uda się do swojego domu. Zmiana planów Następnego dnia, tuż przed wejściem do USC, ubrana do ślubu Lena zauważy, że Zaremba wygląda jak co dzień. - A ty jeszcze nie...

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Oni wzięli ślub w 2018 roku. Meghan i Harry przyćmili wszystkich? W Polsce też się działo!

  ...2018 rok w show-biznesie obfitował w piękne śluby. Świat żył przede wszystkim królewską ceremonią Meghan i Harry'ego. Nie bez echa przeszła również uroczystość księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Na polskim poletku emocjonowaliśmy się ślubami m.in. syna Zenona Martyniuka, Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki czy Dody i Emila Stępnia. Kto jeszcze powiedział sobie "tak"? Sprawdźcie...

 • Ślub Przemysława Sadowskiego

  Przemysław Sadowski i Monika Krzywkowska w końcu się pobrali! Oczywiście tylko w serial u "Samo życie", bo w życiu prywatnym obydwoje mają już partnerów.

Zdjęcia na temat: sukienki na ślub cywilny