• Informacje na temat:

  sukienki włożyła

Artykuły na temat: sukienki włożyła
 • Urszula Dudziak i historia jej sukienki ślubnej

  Z ubrań, które Urszula Dudziak trzyma w szafie, dużą wartość sentymentalną ma brązowa, koronkowa sukienka z białym kołnierzykiem, którą włożyła na swój ślub cywilny z Michałem Urbaniakiem w 1967 r. Kiedy wyjeżdżała do Nowego Jorku w 1973 r., poleciła koleżance sprzedać lub rozdać swoją garderobę - nową właścicielkę znalazła m.in. właśnie ta sukienka ślubna. Jak dowiadujemy się...

 • Demi Lovato: Prześwitująca sukienka powodem do wstydu

  Demi Lovato przyznała, że czuła się dziwnie, gdy stała obok swojego ojca w prześwitującej kreacji, którą założyła na tegoroczne rozdanie nagród Grammy.

 • Katy Perry może mieć kłopoty przez sukienkę?

  Katy Perry może mieć kłopoty przez kreację, którą włożyła na tegoroczną galę MET. Artysta uliczny Rime twierdzi bowiem, że sukienka domu mody Moschino, zaprojektowana przez Jeremiego Scotta, jest oparta na jego projekcie graficznym, który został wykorzystany bez jego zgody.

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

 • Julia Wróblewska: Lubię mocny makijaż

  Julia Wróblewska może nosić makijaż nawet w szkole. Twierdzi, że w przeciwieństwie do swoich serialowych bohaterek lubi się malować mocno. Większą powściągliwość zachowuje w stroju. Zapewnia też, że jak większość kobiet przed wyjściem na imprezę, często nie wie, co na siebie włożyć.

 • Anna Gzyra już po ślubie

  Piękna sukienka i długi welon, w dłoniach bukiet róż - o takiej ślubnej stylizacji Anna Gzyra marzyła od dawna. I właśnie 14 sierpnia, nietypowo, bo w czwartek, jej marzenia się spełniły.

 • Pakosińska: Wracam do żywych

  Kariera Katarzyny Pakosińskiej nabiera tempa, a zmiany widać również... w szafie artystki. Mniej sukienek, więcej kolorów, a nawet czarne, skórzane spodnie. "Stałam się odważniejsza i bardziej wyrazista" - mówi popularna "Pakosa".

 • Niewątpliwie wokalistka wyrasta nam na symbol seksu. Ładnie się maluje, zakłada obcisłe sukienki, pięknie podkreślające jej kształtny biust. Ale wydaje się nam też, że zapomina o zakładaniu pewnej części garderoby - pisze dziennik. "Nigdy nie zdarzyło mi się nie założyć bielizny. Jest ona dla mnie bardzo ważna. W szafie mam mnóstwo kompletów. Szczególnie lubię koronkową bieliznę w panterkę...

 • Prześwitująca bluzka Ewy Kasprzyk

  Pod koniec stycznia Ewa Kasprzyk była gościem programu "Pytanie na Śniadanie" w TVP2. Aktorka miała na sobie dżinsową kurtkę oraz koronkową sukienkę, spod której prześwitywał stanik. Tę samą sukienkę włożyła dzień wcześniej na premierę spektaklu "Kto się boi Virginii Woolf?", w której kreuje rolę Marthy. Kreacja spotkała się z krytyką ze strony niektórych portali lifestyle'owych oraz...

 • "Lepiej zaskakiwać, niż nudzić"

  "Szalenie pociągające historie w różnych odcieniach retro, opowiadające o trudnej sztuce podejmowania decyzji" - w ten sposób trzeci studyjny album Ani Dąbrowskiej zatytułowany "W spodniach czy w sukience?" reklamował wydawca. W nagraniach wokalistce asystowali m.in. Karolina Kozak, Aga Szypura, Daniel Bloom i Leszek Możdżer. A co o samej płycie sądzie jej główna bohaterka?

Zdjęcia na temat: sukienki włożyła
Dyskusje na temat: sukienki włożyła