• Informacje na temat:

  suknia beyonce

Artykuły na temat: suknia beyonce
 • Beyonce charytatywnie

  Beyonce Knowles, wciąż jeszcze wokalistka tria Destiny's Child, postanowiła wspomóc organizację charytatywną. Amerykańska piosenkarka planuje wystawić na aukcji niektóre ze swoich scenicznych ubiorów, a uzyskane z ich środki przekazać na szczytny cel.

 • Kreacja Beyonce na gali Grammy 2017. Diabeł tkwi w szczegółach

  Beyonce na tegorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy swoim występem zachwyciła wielu oglądających galę. Niektórzy zwrócili uwagę na pewien szczegół jej złotej kreacji.

 • Beyonce po wegańskiej diecie

  W trakcie ceremonii rozdania nagród Grammy piosenkarka pop Beyonce wzbudziła sensację nie tylko seksownym występem u boku męża Jaya Z.

 • Beyonce Knowles jak księżna Diana?

  Beyonce Knowles wyśmiała plotki, jakoby podczas ślubu z raperem Jay'em-Z miała założyć suknię wzorowaną na jednej z kreacji zmarłej księżny Diany.

 • Beyonce na ścieżce dźwiękowej "Czarnej Pantery"? Fani na tropie

  ...28 stycznia w Nowym Jorku odbyła się 60. ceremonia rozdania nagród Grammy. Jednym z gości imprezy była Beyonce , która na gali zjawiła się w czarnej, długiej sukni. Jednak uwagę jej fanów(...). Szybko wywnioskowano, że wokalistka prawdopodobnie nagrała utwór do filmu "Czarna Pantera" Marvela i w ten sposób subtelnie o tym informuje. Inni fani gwiazdy są natomiast przekonani, że Beyonce...

 • Shirley Bassey ostro krytykuje Beyonce i Rihannę

  Shirley Bassey jest zaniepokojona faktem, że współczesne piosenkarki większą wagę przywiązują do swojego wyglądu niż śpiewu. "To wygląda tak, jakby one wszystkie rywalizowały ze sobą o to, która założy bardziej skąpy strój. No bez przesady! Kiedy ostatniej nocy na Met Ball zobaczyłam suknię Beyonce, pomyślałam 'Słucham?'" - mówi Bassey i dodaje - "Za moich czasów chodziło tylko o scenę...

 • Beyonce w seksownej bieliźnie i na ślubnym kobiercu

  Amerykańska gwiazda pop Beyonce zaprezentowała swój najnowszy teledysk, ilustrujący singel "Best Thing I Never Had".

 • Gwiazdy muzyki powiedziały – luty 2017

  Krajowe eliminacje do Eurowizji, Grammy, Oscary, ciąża Beyonce, start nowej edycji "Idola". Polscy i zagraniczny artyści mieli sporo tematów do wypowiadania się w mediach.

 • Modowy manifest na gali Złotych Globów

  ...bowiem okazja do zaprezentowania przez zaproszone gwiazdy spektakularnych strojów. Dość wspomnieć zjawiskową złotą suknię projektu Elie Saab, w której Beyonce pojawiła się w 2007 roku czy(...) większość obecnych gwiazd, nie wynikał jednakowoż z modowego pragmatyzmu i nagłej skłonności do zachowawczych barw - czarna suknia stała się symbolem, a nawet swego rodzaju manifestem. Czarne stroje...

 • W Warszawie wystąpi w stanie błogosławionym?

  Czy Beyonce Knowles jest w ciąży? - zastanawiają się amerykańskie media.