• Informacje na temat:

  suknia cate

Artykuły na temat: suknia cate
 • Cate Blanchett: Zagra wszystko

  Niesamowita jest droga, jaką pokonała Cate Blanchett, żeby stać się jedną z najlepszych współczesnych aktorek. Laureatka dwóch Oscarów we wtorek, 14 maja, kończy 50 lat.

 • Cate Blanchett: Utalentowana statystka

  W tym tygodniu na ekrany polskich kin wchodzi nowy film z udziałem Cate Blanchett - komediodramat Richarda Linklatera "Gdzie jesteś, Bernadette". Z pewnością po raz kolejny udowodni w nim, że jest jedną z najwybitniejszych współczesnych aktorek.

 • "Kopciuszek": Sekrety sukni balowej

  ...bardzo chciała, by kreacja bohaterki była wyjątkowa i oryginalna. "Odczuwałam wielką presję, żeby moja suknia była lepszą wersją tej z bajki. Oczekiwania były naprawdę wysokie. Zastanawiałam się, co zrobić, żeby ta suknia była inna. Zaczęłam myśleć o kolorach. Wiedziałam, że nie chcę różowej, reżyser zaproponował białą, ale ostatecznie ten pomysł upadł, bo mieliśmy przecież szyć także kreację...

 • Cate Blanchett wspiera kobiety w Cannes

  Cate Blanchett ma wziąć udział w sobotnim proteście w Cannes, wspierając w ten sposób ruch #MeToo. Aktorka - która w tym roku jest przewodniczącą jury festiwalu - przemaszeruje obok około 100 innych aktorek i reżyserek filmowych.

 • "Kopciuszek": Balowa suknia i szklany pantofelek

  Po niespodziewanej śmierci ojca życie Elli (Lily James) staje się udręką. Zdana na łaskę okrutnej macochy (Cate Blanchett) i jej dwóch podłych córek, Anastazji oraz Gryzeldy, dziewczyna zostaje(...) (Helena Bonham Carter) i za pomocą kilku sztuczek na zawsze odmienia los Kopciuszka...  W rolę macochy wcieliła się  znakomita Cate Blanchett ("Blue Jasmine", "Elżbieta"), Kopciuszka zagrała Lily James...

 • Złote Globy 2020: Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy

  ...nominowanych w kategorii "najlepszy reżyser" oraz "najlepszy scenariusz". Królową stylu bezapelacyjnie była Cate Blanchett, która wystąpiła w zdobionej biżuterią jasnożółtej sukni projektu Mary(...), może pozwolić sobie na wszystko. Jej limonkowa suknia z czarnym gorsetem i takim też trenem jest gustowna, ale też przytłaczająca i pozbawia aktorkę tego, co u niej najbardziej charakterystyczne...

 • Modowa lekcja prosto z Cannes

  Synonimem klasy i elegancji jest wyłącznie długa suknia? Niekoniecznie. Zasiadające w jury festiwalu filmowego w Cannes gwiazdy udowadniają, że równie dobrym wyborem - zarówno na wieczorne wyjście, jak i ważne spotkanie w ciągu dnia - bywa stylowy garnitur.

 • 10 najgorętszych aktorek 2016 roku

  Goła pupa Rumunki Madaliny Ghenea na plakacie "Młodości", nagie plecy Cate Blanchett w erotycznej scenie filmu "Carol" czy "roczny zapas seksu w jeden" w wykonaniu Moreny Baccarin w filmie "Deadpool". O tych aktorkach i ich ekranowych kreacjach mówiliśmy (albo będziemy mówić) w tym roku!

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w maju

  Borys Szyc w duecie z Cate Blanchett i Joanna Kulig u boku Julianne Moore - maj w mediach społecznościowych upłynął pod znakiem 71. Festiwalu Filmowego w Cannes. Polskie gwiazdy, jak Julia Wieniawa, Tomasz Kot, Paweł Pawlikowski i Grażyna Torbicka, pozowały na czerwonym dywanie, podczas gdy na Facebooku Maciej Stuhr opublikował list do premiera Morawieckiego, Mai Ostaszewskiej wytknięto "brak...