• Informacje na temat:

  suknie balowe gwiazd

Artykuły na temat: suknie balowe gwiazd
 • "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa aktorka Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Ślub Kylie Jenner i Tygi już na wiosnę? Informator zdradza szczegóły!

  ...księżniczki. "Marzy o balowej sukni, setkach gości, wśród których nie zabraknie gwiazd" - donosi "Radar". Kylie już wcześniej zdradziła szczegóły ceremonii. Celebrytka chce, by jej świadkową została jej(...) magazynu "Radar", ślub Kylie ma być dużo bardziej spektakularny niż pozostałych sióstr. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd!

 • Co gwiazdy robią w Sylwestra?

  Spędzić Sylwestra w górach, na balu czy może... nurkując w Egipcie? Gwiazdy komedii Ryszarda Zatorskiego "Dlaczego nie!" zdradzają swoje plany na ostatni dzień 2006 roku.

 • Zaskakujące kulisy balu TVN! Chodzi o Górniak i Rozenek. Dopiero teraz to wyszło

  ...okazało się, że to normalna dziewczyna! - zdradza znajoma "Perfekcyjnej Pani Domu".  I chyba dobrze, że gwiazdom w końcu dane było poznać się osobiście, bo dzięki temu mogły sobie wiele wyjaśnić, a nawet... pośmiać się z krążących plotek.  Jeszcze latem mówiło się przecież, że piosenkarka może zająć miejsce Małgorzaty w roli największej gwiazdy TVN. Zaskarbiła sobie przecież sympatię widzów...

 • Jan Borysewicz rozrabia

  Podczas imprezy w jednym z warszawskich klubów Jan Borysewicz, gitarzysta Lady Pank, znów pokazał jak mocno "rockandrollowo" potrafi się bawić. W efekcie doszło do szarpaniny z jednym z gości.

 • Serialowy przewodnik

  ...i uwagi poświęcić mężowi. Marta i Miłosz przygotowują swój pierwszy program. Chcą zaprosić do niego gwiazdę. Chłopak wpada na pomysł, by pojawił się w nim znany chirurg plastyczny, czyli Paweł Lubicz...

 • Edyta Górniak: Fajna dziewczyna?

  Skromna, nieśmiała, pełna obaw, ale także pracowita, koleżeńska i niezwykle obowiązkowa - taką siebie prezentuje nam dziś Edyta Górniak.

 • Joanna Krupa wyszła za mąż

  Joanna Krupa jest już mężatką. Modelka i jej wybranek, biznesmen Romain Zago wymienili obrączki w romantycznej scenerii zachodzącego kalifornijskiego słońca.

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.