• Informacje na temat:

  suknie jak dla księżniczki

Artykuły na temat: suknie jak dla księżniczki
 • Księżniczka Eugenia była zmuszona radzić sobie sama! Poszła do pracy!

  ..., wyprzedziła w wyścigu do ołtarza siostrę i znalazła przystojnego męża. Jako wnuczka monarchini nie może liczyć nawet na bezpłatnego ochroniarza (od 2011 r. ochronę dla córek finansuje ojciec, książę(...) i musiała zadbać siebie. Ojciec Eugenii i Beatrycze długo przekonywał królową, że jego córkom należy się porcja tortu, który nazywa się Sovereign Grant (czyli dotacja dla suwerena). Oszczędna monarchini...

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

 • Joan Collins: Czarny charakter w wieczorowej sukni

  Joan Collins nawet w reklamie batonika odgrywa rolę niezadowolonej divy. Cóż z tego, że jest w męskiej szatni, skoro jak zwykle uczesanie ma prosto od fryzjera, a na sobie wieczorową suknię, rękawiczki i biżuterię. To kwintesencja serialowych ról Joan Collins, z których dwie (Alexis w "Dynastii" i Christiny w "Pacific Palisades") podziwiać można w lipcu na CBS Drama. Zamożna, pewna siebie, może...

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • W sukni od Doroty Williams!

  Tamara Arciuch, czyli Karolina Łapińska z "Niani" i Anna Gruszyńska z "M jak miłość", była jedną z gwiazd pokazu, który uświetnił uroczystą galę promującą album Doroty Williams "Kreacje Tańca z gwiazdami". Wyglądała zjawiskowo! Zobaczcie sami!

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • Wiemy, jak Halina Mlynkova i Leszek Wronka spędzają Walentynki!

  W walentynki z rodziną, poza granicami Polski, świętować będą pierwszą rocznicę ślubu. Jednak dla Haliny Młynkovej (38 l.) i jej męża, czeskiego producenta muzycznego Leszka Wronki (55 l.), nie będzie to jedyna rocznica…

 • Sylwester w domu. Co w telewizji?

  Królowa w świecie intryg, uczony w ciąży i sprytny chłopiec sam w Nowym Jorku. To pewne, że nie będziemy się nudzić - nawet jeśli sylwestra i Nowy Rok postanowimy spędzić w domu.

 • Jak szwedzka księżniczka

  Przede wszystkim należy podkreślić, że przyszli małżonkowie w tak ważnym dla nich dniu będą wyglądali dosyć skromnie, ale też z nutką szaleństwa. - Wybór sukni ślubnej nie należał do mnie - mówi(...) suknia stała się mniej klasyczna i bardziej strojna. Wzorowałyśmy się na ubiorze szwedzkiej księżniczki, która niedawno także brała ślub. We włosy serialowa Iwona wepnie tiulowy welon oraz kilka kwiatów...

 • Dereszowska: Noszenie sukni jest sztuką

  Tragikomedia "Cyd" Pierre'a Corneille'a, w tłumaczeniu Jana Morsztyna i reżyserii Ivana Alexandre'a to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera przedstawienia odbędzie się 29 kwietnia.

Zdjęcia na temat: suknie jak dla księżniczki