• Informacje na temat:

  suknie na ślub

Artykuły na temat: suknie na ślub
 • ​"Na sygnale": Potrzebne będą dwie suknie ślubne...

  W 268. odcinku "Na sygnale" (emisja w środę 22 kwietnia o godzinie 21.55 w TVP2) Zosia (Edyta Bełza) poprosi Annę, aby pomogła jej wybrać suknię ślubną. Powie ukochanej ojca, żeby była z nią szczera do bólu.

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Rafał Maślak wziął ślub! Kamila zachwyciła suknią!

  Rafał Maślak (29 l.) w końcu ożenił się ze swoją narzeczoną Kamilą! Para od dłuższego czasu planowała ślub, ale nie chciała wyjawić dokładnej daty. Okazało się, że małżonkowie ślubowali sobie miłość 14 sierpnia 2018 roku, czyli w miniony wtorek!

 • Joanna Jabłczyńska: Sukna ślubna nie robi na mnie wrażenia

  Joanna Jabłczyńska przyznaje, że po kilku latach współpracy z Violą Piekut w charakterze ambasadorki jej kolekcji, suknię ślubną traktuje jak każdą inną sukienkę. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" zapewnia też, że jeśli kiedykolwiek stanie na ślubnym kobiercu, to nie będzie samodzielnie wybierać kreacji, lecz zda się na gust projektantki.

 • Maja Bohosiewicz w końcu weźmie ślub? Mierzy suknie ślubne!

  ...", zapragnęła, by w końcu móc się do niego zwracać tradycyjnie "mężu". Celebrytka właśnie pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zrobiła w salonie sukien ślubnych. Nie trzeba dodawać, że zdjęcie przedstawia samą Majkę, która ma na sobie suknie ślubną! Niestety do tej pory Bohosiewicz nie zdradziła daty ślubu. Jej fanom pozostaje więc tylko czekać na radosne nowiny.  *** Zobacz więcej...

 • Agnieszka Kaczorowska: Wymyśliłam sobie cały ślub

  Agnieszka Kaczorowska, najgorętsza tancerka tej edycji "Tańca z gwiazdami", pokazała, jak świetnie radzi sobie na parkiecie. Okazuje się, że aktorka równie dobrze poradziłaby sobie w drodze do... ołtarza.

 • Krzysztof Rutkowski szykuje się do ślubu! Narzeczona pochwaliła się sukniami!

  Ślub Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.) i Mai Plich zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego więc, że przygotowania do tego wydarzenia ruszyły pełną parą i przyszła panna młoda pochwaliła się sukniami, jakie wybrała na ten wyjątkowy dzień.

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Monika Ordowska wzięła ślub. Była Zelta pochwaliła się suknią i przystojnym mężem!

  Monika Ordowska (29 l.) pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w sukni ślubnej u boku przystojnego męża. Uroczystość odbyła się na Hawajach...

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

Zdjęcia na temat: suknie na ślub
Wideo na temat: suknie na ślub
Dyskusje na temat: suknie na ślub