• Informacje na temat:

  suknie nosiły

Artykuły na temat: suknie nosiły
 • "Yves Saint Laurent": Suknie i modelki

  ...założenia strojów. Są to suknie przechowywane przez Fundację Saint-Laurent, których nikt nie zakłada. Są jedynie wystawiane. Potrzebowaliśmy, więc dziewczyn bardzo drobnych, gdyż w tamtych czasach modelki miały zupełnie inne figury niż dzisiaj. Nosiły rozmiar 34, góra 36! Nie było to proste..." - tłumaczy reżyser. "Kiedy jednak w końcu wybraliśmy modelki, a one założyły te suknie było to coś...

 • Dereszowska: Noszenie sukni jest sztuką

  Tragikomedia "Cyd" Pierre'a Corneille'a, w tłumaczeniu Jana Morsztyna i reżyserii Ivana Alexandre'a to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera przedstawienia odbędzie się 29 kwietnia.

 • Pokojówka wystawia na aukcję suknię Lady Gagi

  W styczniu 2019 r. Lady Gaga podbiła czerwony dywan lawendową suknią w stylu księżniczki od Valentino. Zaginiona w tajemniczych okolicznościach kreacja została wystawiona na sprzedaż przez pokojówkę, która ten piękny strój zdobyła... legalnie.

 • Lady Gaga: Suknia ze Złotych Globów odnaleziona na aukcji

  W styczniu 2019 roku Lady Gaga podbiła czerwony dywan lawendową suknią w stylu księżniczki od Valentino. Zaginiona w tajemniczych okolicznościach kreacja została wystawiona na sprzedaż przez pokojówkę, która ten piękny strój zdobyła... legalnie.

 • Legendarna suknia Marilyn Monroe na aukcji

  Słynna obcisła suknia noszona przez Marilyn Monroe, podczas słynnego już odśpiewania "Happy Birthday" dla prezydenta Johna F. Kennedyego na jego 45. urodziny będzie licytowana na aukcji. I sukienka, i wykonanie piosenki stały się legendarne.

 • Suknię dziewczyny Bonda szyto pół roku

  Efektowną suknię, którą w najnowszym Bondzie nosiła Berenice Marlohe, wyszywano ręcznie 60 tys. kryształów Swarovskiego. Kreacja dziewczyny agenta 007 powstawała przez pół roku. 23. opowieść o Jamesie Bondzie, "Skyfall", od piątku można oglądać w polskich kinach.

 • Anna Mucha w sukni ślubnej!

  Anna Mucha w białej sukni ślubnej z bukietem róż! Mucha nie wyszła jednak za mąż, tylko... na scenę.

 • Filmowa suknia Audrey Hepburn sprzedana

  Długa czarna suknia wieczorowa z satyny, którą jako Holy Golihghtly - nosiła niezapomniana Audrey Hepburn w romantycznej komedii z 1961 roku "Śniadanie u Tiffany'ego" , została sprzedana we wtorek, 5 grudnia, na aukcji Christie's w Londynie za kwotę 807 tysięcy dolarów (410 tysięcy funtów), ponad siedem razy drożej niż wynosiła cena wywoławcza.

 • Ranking sukni ślubnych gwiazd

  Perłowa kreacja noszona przez wokalistkę i aktorkę Jessikę Simpson (26 l.) zwyciężyła w zabawie na najładniejszą ślubną suknię gwiazd. To pewnie dla niej niewielkie pocieszenie, bo jej małżeństwo z Nickiem Lachey'em (33 l.) trwało tylko trzy lata - Jessika niedawno złożyła do sądu pozew rozwodowy.

 • 137 tys. dolarów za suknię Scarlett O'Hary

  Suknia w kolorze czarnym z szarymi aplikacjami, którą nosiła aktorka Vivien Leigh w roli Scarlett O'Hary w pamiętnym filmie z 1939 r. "Przeminęło z wiatrem", została w sobotę, 18 kwietnia, sprzedana na aukcji w Kalifornii za 137 tys. dolarów.

Dyskusje na temat: suknie nosiły
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Pożegnanie z Meryem Uzerli i... serialem

  przecież to tylko film:) dotyczy to także strojów czytałem niedawno artykuł gdzie historycy skomentowali że te które są na planie noszono dobre 100 lat potem w czasach bardziej współczesnych naszemu Janowi III Sobieskiemu niż czasom renesansu w czasach Sulejmana kobiety nie nosiły w Turcji eleganckich sukien a szarawary i do nich kubraki i kamizelki zgodnie z modą arabską suknie przyszły potem