• Informacje na temat:

  suknie ślubne gwiazd

Artykuły na temat: suknie ślubne gwiazd
 • Najładniejsze suknie ślubne

  Ach, co to był za ślub! - tak można krzyknąć przypominając sobie ostatnie śluby gwiazd. Wśród licznych rankingów pojawiło się również zestawienie najpiękniejszych kreacji ślubnych.

 • Ślubne zdjęcie George'a Clooneya

  Ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin trafiło na okładkę magazynu "People". Para wzięła ślub w ubiegłą sobotę, 27 września, w Wenecji.

 • Dygant w sukni ślubnej

  ..."Fakt" przyłapał Agnieszkę Dygant na zakupach. Gwiazda "Niani" przymierzała... suknie ślubne.

 • Ranking sukni ślubnych gwiazd

  Perłowa kreacja noszona przez wokalistkę i aktorkę Jessikę Simpson (26 l.) zwyciężyła w zabawie na najładniejszą ślubną suknię gwiazd. To pewnie dla niej niewielkie pocieszenie, bo jej małżeństwo z Nickiem Lachey'em (33 l.) trwało tylko trzy lata - Jessika niedawno złożyła do sądu pozew rozwodowy.

 • Stefano Terrazzino w "Salonie sukien ślubnych"

  Stefano Terrazzino, znany z występów w programach "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", poprowadzi jesienią w telewizji TLC polską edycję show "Salon sukien ślubnych". W takiej roli jeszcze go nie widzieliśmy.

 • Stefano Terrazzino wraca jako gospodarz "Salonu sukien ślubnych"

  Tancerz po raz drugi będzie gospodarzem programu "Salon sukien ślubnych". W drugim sezonie ślubnego show wymarzone kreacje wybiorą dwadzieścia cztery panny młode, m.in. Natalia Siwiec i Monika Mrozowska. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 12 lutego na antenie stacji TLC.

 • Teresa Rosati: Córka jest dla mnie inspiracją

  Teresa Rosati dzięki córce Weronice może z bliska obserwować kreacje hollywoodzkich gwiazd na czerwonym dywanie. Projektantka dzięki temu wie, jakie fasony i materiały są modne i inspiruje się tym podczas tworzenia własnych kolekcji. Jej zdaniem w Polsce gwiazdy wciąż nie wiedzą, jak ubrać się na czerwony dywan.

 • Keira Knightley: Marzenia do spełnienia

  Ma zaledwie 27 lat, a jest już gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

 • Kylie Minogue zmieni image?

  Czyżby zanosiło się na radykalną zmianę wizerunku Kylie Minogue? William Baker, stylista australijskiej gwiazdy twierdzi, że chce zmienić jej styl na bardziej wyrafinowany i w ten sposób skończyć z jej imagem symbolu seksu.

 • Keira Knightley przerażona własnym ślubem

  ...aktorka w amerykańskim talk show Ellen DeGeneres i przyznała, że ślubne plany są "przerażające". Gwiazda, którą wkrótce będzie można zobaczyć w polskich kinach w ekranizacji powieści Lwa Tołstoja "Anna(...) powiedzieć sobie sakramentalne tak i trochę wypić" - stwierdziła Keira. "Niczego z Jamesem nigdy nie planujemy, a te wszystkie ślubne sprawy są przytłaczające. Wklikałam więc w wyszukiwarkę - co trzeba zrobić...

Dyskusje na temat: suknie ślubne gwiazd