• Informacje na temat:

  super auto

Artykuły na temat: super auto
 • "Super Express" ujawnia szokujące zeznania Kamila Durczoka!

  Cała Polska od blisko tygodnia żyje sprawą Kamila Durczoka. W miniony piątek dziennikarz został zatrzymany przez policję za spowodowanie wypadku na autostradzie A1, mając 2,6 promila alkoholu(...) w poniedziałek, 22 lipca. Zabrał ze sobą 20-letnią Karolinę, którą niedawno poznał pod Krakowem" - informował "Super Express".  Tabloid na swoich łamach publikuje teraz zeznania Durczoka.  "Czułem, że mogę...

 • Lisowie wygrali z "Super Expressem"

  "Super Express" ma przeprosić Tomasza i Hannę Lisów oraz zapłacić im 250 tys. zł zadośćuczynienia za bezprawne i zawinione naruszenie ich dóbr osobistych - orzekł w piątek Sąd Okręgowy w Warszawie. Gazeta będzie apelować.

 • "Super Express": Pijany Kamil Durczok przejechał przez pół Polski!

  ...drogi. Kierując samochodem BMW w kierunku Katowic, najechał na pachołki oddzielające pasy ruchu.  Następnie jeden z pachołków uderzył w auto nadjeżdżające z przeciwka. Na szczęście nikt z uczestników(...) prokuratory o zastosowanie aresztu tymczasowego, ograniczając się do poręczenia majątkowego w wysokości 15 tysięcy, dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju. "Super Express" ustalił dodatkowo szokujące...

 • Ile kosztowało auto Rozmusa?

  Żona Roberta Rozmusa sprawił mu nie lada prezent - samochód za 350 tysięcy złotych. "Obiecała i kupiła" - podsumowuje showman, aktor, a przede wszystkim zadowolony mąż.

 • Żona Ryszarda Kalisza z zarzutami! Pod wpływem alkoholu prowadziła auto

  Szokujące ustalenia "Super Expressu". Jak podaje tabloid, prokuratura postawiła żonie Ryszarda Kalisza zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. W połowie lutego kobieta miała nietrzeźwa zasiąść za kierownicą auta.   "W chwili zatrzymania przez policję kobieta miała prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu" - poinformował "Super Express" Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury...

 • Hanna Lis przegrała z tabloidem

  Hanna Lis ma przeprosić wydawcę i redaktora naczelnego "Super Expressu" za naruszenie ich dóbr osobistych oraz wpłacić 50 tys. zł na cel społeczny - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

 • Dubieniecki jak Rydzyk! Też dostał auto od bezdomnego!

  ...kilkaset tysięcy złotych!  Rzecznik krakowskiej prokuratury poifnormował dziennikarzy "Super Expressu", że nic im nie wiadomo o nowym nabytku Dubienieckiego.  Tabloid postanowił więc zasięgnąć informacji...

 • "Mucha jest super!"

  Po wielu tygodniach oczekiwań, licznych spekulacjach na temat uczestników i ciężkich treningach wystartowała dziesiąta edycja popularnego show "Taniec z gwiazdami".

 • Kamil Durczok przed wypadkiem kupił wódkę? Tak twierdzi informator "Super Expressu"

  Ciemne chmury nad Kamilem Durczokiem (51 l.) po kolizji, jaką spowodował pod koniec lipca na autostradzie A1. Kulisy tej sprawy szokują, a nowe doniesienia media brzmią jeszcze bardziej nieprawdopodobnie!

 • Garbaci VWariaci i "Garbi Super Bryka"

  W miniony weekend (17-19 czerwca) w Łasze k. Serocka (30 km od Warszawy) odbył się X zlot Garbusów "Garbaci VWariaci". Dodatkową atrakcją dla uczestników zlotu był specjalny, przedpremierowy pokaz najnowszego filmu studia Disney'a, "Garbi Super Bryka" .

Zdjęcia na temat: super auto
Dyskusje na temat: super auto
 • Re: Ostatnia rola Pawła Królikowskiego. Zagrał u boku syna

  Wczoraj był artykuł o kolesiu który ratuje jeże. Nie możecie pisać takich pozytywów, a nie wiecznie Rozenek, Woźniak Starak teraz Królikowski i jaka to Skoda to super auto.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając i Stefano Terazzino razem na Sycylii. Co ich łączy?

  Bardzo lubię Anetę i pokazala, że jest super, szanuję ją bardzo . Dostała auto Nissan to ogromne wyróznienie, mało która aktorka dostaje auto i zostaje ambasadorką marki.

 • Re: To nieodwołalne! Bronisław Cieślak zakończył karierę aktorską...

  Późną nocą jesienią B. Cieślak wraca z NRD. Jest 1980 rok. w Zgorzelcu na przejściu granicznym psuje mu się auto. Oficer dyżurny w (dzisiaj starostwo) jednostce budzi mechaników PSO (PARKOWA STACJA OBSŁUGI) Naprawiamy jego brykę (to naprawdę był super wózek). Był z super laską. Podczas naprawy siedział u oficera. Za naprawę podziękował oficerowi a nam nic. Czerwony książę. Lubiłem ten jego serial

 • Re: "Świat według Kiepskich": A mogłem być pilotem

  fajny serial, Pan Bartosz w roli Waldusia super, a co moze lepsze te inne polskie seriale , ktore pokazuja, ze nawet student ma pelna lodowke, chate i auto-a tu jest rzeczywistosc, pozdrawiam Pana Bartosza

 • Re: Sprawi sobie nowe auto?

  niejedna może jej zazdrościć. Super dziewczyna. Julio tak trzymaj, pozdrawiam.

 • Re: Sprawi sobie nowe auto?

  niejedna może jej zazdrościć. Super dziewczyna. Julio tak trzymaj, pozdrawiam. Zgzdzam się, Julia to zdolna aktorka, potrafi też śpiewać i tańczyć. A serial Brzydula był fenomenem!!!!

 • Re: "MacGyver": Superbohater z awersją do broni

  przez przypadek więcej osiągnąć niż ktoś inny odpowiedzialny, do tego ta wszechogarniająca emigracja większość osób znajomych wyjechało wiele zerwanych kontaktów, niby paru sąsiadów ma super auto, dom

 • Re: W podróży za jeden uśmiech

  Cóż, Duduś na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako Duduś. Ale tamte czasy były naprawdę super! Popularny AUTO-STOP był szeroko propagowany w TV i radio. Sam przejechałem niejednokrotnie w ten sposób kawał dróg. Później gdy zostałem kierowcą zawodowym, też zabierałem na popularnego stopa. Obecnie gdy jadę jakąkolwiek trasą sporadycznie zabieram.

 • Re: Joanna Jabłczyńska

  Oj znowu narzekacze (pewnie jakieś zazdrosne kobiety :P ). Wg mnie Asia wygląda super :). Ma piękny uśmiech i ogólnie jest fajna.