• Informacje na temat:

  super koszulki

Artykuły na temat: super koszulki
 • Jamie Dornan: Brak koszulki i żelowe sandały

  Jamie Dornan przyznał, że realizacja sceny na plaży, w której możemy oglądać aktora bez koszulki w zwiastunie "Nowego oblicza Greya", nie była dla niego zbyt miłym doświadczeniem.

 • Super Bowl: Adam Levine z gołym torsem, Maroon 5 rozczarował

  Za nami Super Bowl - najgłośniej komentowane sportowe wydarzenie w USA. Na scenie przed milionami widzów zaprezentowali się Adam Levine ze swoim zespołem Maroon 5 oraz raperzy Travis Scott i znany z duetu Outkast Big Boi.

 • Schudł 140 kilogramów. Jak teraz wygląda?

  Mateusz Borkowski, znany również jako "Big Boy", opublikował nowe zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki. Uczestnik programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" schudł ponad 140 kilogramów!

 • Doda o wręczeniu torciku dla prezydenta: Chciałam po prostu być miła

  Wokalistka nie żałuje swojego zachowania podczas gali zorganizowanej z okazji 25-lecia "Super Expressu". Twierdzi, że wręczenie tortu prezydentowi Andrzejowi Dudzie było oznaką jej dobrego wychowania i kultury. Zamieszanie powstałe wokół tej sprawy gwiazda postanowiła wykorzystać w szczytnym celu - zaprojektowała koszulkę, a dochód z jej sprzedaży przeznaczy na pomoc dzieciom z domów dziecka.

 • Bag Raiders "Shooting Stars": Memowa melodia

  ...filmiki na Youtube, piosenkę miksowano również m.in. z występem Lady Gagi na Super Bowl, "Gwiezdnymi Wojnami" oraz ostatnią marvelowską produkcją "Dr. Strange".  Fascynacja utworem powoli...

 • Mundial: 25 mln widzów w USA

  ...ostatniego Super Bowl), które zdominowały amerykańską scenę sportową. Ale to bardzo dużo, porównując z meczem finałowym ligi NBA między San Antonio a Miami Heat, który przyciągnął w czerwcu 17,9 mln widzów...

 • Radek ma dość Dody

  ...- Nasze rozstanie jest nieodwołalne - wyznaje "Super Expressowi" Radosław Majdan (35 l.). Bramkarz Polonii jest już pewny, że związek z Dodą (23 l.) to jedna wielka pomyłka. I że należy zakończyć go w sądzie.

 • Mandaryna w słonecznym patrolu

  Mandaryna (29 l.), Xavier (5 l.) i Fabienne (4 l.) spędzili weekend w Krynicy Morskiej. Dla całej trójki był to fantastyczny wypoczynek i zabawa. Ale nie tylko - cała rodzina wzięła udział w Letniej Szkole Ratownictwa, której celem jest propagowanie wśród dzieci bezpiecznego zachowania nad wodą - pisze "Super Express".

 • Patryk Vega niknie w oczach! Tak szczupły nie był nigdy

  ...żywieniowych. "Żeby to utrzymać, będę musiał ćwiczyć i być na diecie do końca życia. Ale warto się poświecić, bo jest naprawdę super - tak dobrze nie czułem się od 20 lat" - stwierdził ostatecznie. Patryk Vega nadal pracuje na swoją wymarzoną sylwetkę. Ostatnio na Instagramie opublikował zdjęcie, do którego zapozował bez koszulki - by pochwalić się nowymi tatuażami. Ale internauci zwrócili uwagę na...

 • Efekty możemy podziwiać na koncertach, na których Stasiak nieraz zadziwiał fikuśną koszulką czy spodniami . Do jego ulubionych fatałaszków należy kamizelka przywieziona z Turcji. "Jest ręcznie szyta, projektu jednego z tureckich projektantów" - chwali zakup. "Czyżby Stasiak chciał zostać największym modnisiem wśród gwiazd?" - zapytuje "Super Express". Zobacz teledyski Papa Dance na stronach...