• Informacje na temat:

  super przystojniak

Artykuły na temat: super przystojniak
 • Małgorzata Socha w końcu pokazała męża. Ale przystojniak!

  Lewandowska czy Joanna Przetakiewicz.  "Mordeczki kochane! Dzielni sportowcy z piękną perspektywą nie tylko w tle...", "Cudowna para", "Jesteście super" - pisali celebryci.  Patrząc na Sochę i jej męże...

 • Marysia Sadowska z synem Komara?

  Jak donosi wszystkowiedzący "Super Express", wokalistka Marysia Sadowska (29 lat) ma nowego chłopaka. Dziennikarze gazety podpatrzyli piosenkarkę w towarzystwie przystojniaka w okularach.

 • Kuba Gąsowski wyrósł na przystojniaka. Co dziś robi?

  ...w szpitalu w Leśnej Górze może otworzyć mu - jak kiedyś Agnieszce Dygant, Katarzynie Bujakiewicz czy Pawłowi Wilczakowi - drzwi do kariery. - Jestem dumny z Kuby. To super facet - mówi aktor. Jak...

 • Uwielbiany przez fanki, poniewierany przez krytyków i... brukowce. "Super Express" odkrył, co Paweł Małaszyński robi w teatrze.

 • "Klan": Przystojny model zawróci w głowie Kamili?

  Miłosz (Konrad Darocha) przedstawi Kamili (Martyna Kowalik) bardzo atrakcyjnego modela. Chojnicka poprosi przystojniaka, by poszedł z nią na ślub jej byłego chłopaka. W roli Borysa zobaczymy Bartosza Wagę – aktora znanego z „Majki” i „Szpitala”, który rok temu był jednym z finalistów konkursu Mister Polski 2015.

 • Samuel Palmer (27 l.), aktor znany głównie z gorącego romansu z Katarzyną Glinką (31 l.), dostał propozycję udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Jestem naprawdę gorący

  Seksowny przystojniak o romantycznym i uwodzicielskim spojrzeniu odwiedził Polskę pod koniec wakacji. Przeczytajcie, czym Joe Manganiello, gwiazda "Czystej krwi", podzielił się tylko z nami.

 • Absolutne rządy Franza Ferdinanda

  Szkocki kwartet Franz Ferdinand okazał się największym zwycięzcą czwartkowej (17 lutego) gali rozdania opiniotwórczego brytyjskiego magazynu muzycznego "New Musical Express". Dobra passa trwa - grupa w ciągu jednego roku otrzymała najbardziej prestiżowe nagrody brytyjskiego przemysłu muzycznego.

 • "M jak miłość": Maryla i Wojtek zostaną parą?

  ...tego super przystojniaka... Wziął ode mnie numer telefonu!

 • Po Radku aż dwóch?

  Piątkowe (30 listopada) wydania tabloidów zdominowały informacje na temat romansów Dody.

Wideo na temat: super przystojniak
 • Super 8

  Jest lato 1979 roku. Grupa przyjaciół z niewielkiego miasteczka w Ohio decyduje się nakręcić film o zombie. W trakcie zdjęć realizowanych na taśmie 8 mm, dochodzi do groźnej katastrofy kolejowej. Cudem uniknąwszy śmierci, młodzi filmowcy odkrywają, że wypadek nie był przypadkiem. W miasteczku znikają ludzie i dochodzi do innych niewytłumaczalnych zjawisk. Kiedy miejscowy policjant Jack Lamb (Kyle Chandler) usiłuje odkryć prawdę, okazuje się, że jest ona bardziej przerażająca niż wszystko, co...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

Dyskusje na temat: super przystojniak