• Informacje na temat:

  supermodelka

Artykuły na temat: supermodelka
 • Pierwsza polska "Supermodelka Plus Size" topless na plaży

  Joanna Cesarz, zwyciężczyni jedynej dotychczas polskiej edycji programu "Supermodelka Plus Size", kusi na Instagramie. Modelka opublikowała zdjęcie z wakacji, do którego pozowała topless na plaży. Fotografia rozpaliła zmysły jej fanów. "Chyba się zakochałem. Wyglądasz jak bogini" - pisze jeden z nich.

 • "#Supermodelka Plus Size": Nowy początek

  W trzecim odcinku programu "#Supermodelka Plus Size" finałowa piętnastka zamieszka w domu modelek. Jednak zanim uczestniczki będą mogły świętować sukces, czekają je momenty, które przypomną im najtrudniejsze chwile życia...

 • "#Supermodelka Plus Size": Naga sesja?

  Nieodłączną częścią modelingu, niezależnie od rozmiaru, jest fascynacja ciałem, a co za tym idzie - nagie sesje. Nagość zawsze jest obecna w sesjach o tematyce fashion. W programie "#Supermodelka Plus Size" dziewczyny będą musiały zmierzyć się z tym wyzwaniem.

 • "#Supermodelka Plus Size": Wybrano finalistki

  Jurorzy programu "#Supermodelka Plus Size" wybrali 15 dziewczyn, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodową karierę. Uczestniczki zamieszkały już w domu modelek i przez najbliższe tygodnie będą musiały zmierzyć się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą.

 • "#Supermodelka Plus Size": Zadania sportowe

  Program "#Supermodelka Plus Size" to nie tylko pokazy i sesje zdjęciowe. Przed finalistkami postawiono zadania, mające pokazać, czy dziewczyny są w formie, która pozwoli im nie tylko wygrać program, ale też bez problemu poradzić sobie w pracy profesjonalnej modelki plus size.

 • "#Supermodelka Plus Size" na sportowo

  Fizyczny wycisk, wymagająca sportowa sesja i sprawdzian z panowania nad własnym ciałem i emocjami - w środowy wieczór o tytuł pierwszej polskiej #Supermodelki Plus Size walczyło już tylko osiem dziewczyn. Rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, a zadania - trudniejsze.

 • "#Supermodelka Plus Size" od września w Polsacie

  We wrześniu na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program "#Supermodelka Plus Size".

 • "#Supermodelka Plus Size": Co w drugim odcinku?

  Premierowy odcinek programu "#Supermodelka Plus Size" pokazał, że mamy w Polsce mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn pełnych krągłości i wdzięku! Z ponad tysiąca kandydatek, podczas castingu, a następnie po sesji zdjęciowej, jury wybrało pierwsze siedem, które będą walczyć o tytuł #Supermodelki Plus Size. W drugim odcinku wybrane zostanie kolejne osiem uczestniczek, które zamkną finałową piętnastkę...

 • Ruszyły nagrania programu "#Supermodelka Plus Size"

  ...30 maja ruszyły nagrania do nowego programu "#Supermodelka Plus Size", który na antenie Telewizji Polsat pojawi się już jesienią. 52 dziewczyny wyłonione w precastingu "#Supermodelka Plus Size" stanęły przed jury, aby dowiedzieć się, czy mają szansę na międzynarodową karierę. Kogo Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak będą chcieli zobaczyć w programie?

 • "#Supermodelka Plus Size": Jędrne i zadbane ciało

  ...6 września na antenie Polsatu zadebiutuje pierwsza polska edycja programu "#Supermodelka Plus Size". W jury zasiądzie jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce: Rafał Maślak. Juror zadba między innymi o kondycję uczestniczek w programie.

Zdjęcia na temat: supermodelka
Dyskusje na temat: supermodelka
 • Re: "Na Wspólnej": Co słychać u dawnych gwiazd serialu?

  Do taty podobna. Nie wiem czego sie czepiacie straszyc nie straszy. Supermodelka tez byc nie musi.

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  Jesień 2018 w TV Polsat: * W rytmie serca - sobota 20:30, niedziela 20:00 * EMSI na tropie - sobota 21:30 * Świat według Kiepskich - sobota 20:00 * #Supermodelka Plus Size - wtorek 21:30 * Umów się ze mną. Take me out - wtorek 20:00 * Nasz nowy dom - czwartek 20:00 * Przyjaciółki - czwartek 21:00 * Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami - piątek 20:00 * Wyjdź za mnie - piątek 22:05 * Twoja