• Informacje na temat:

  supermodelka galeria

Artykuły na temat: supermodelka galeria
 • "Sama słodycz": Milena Suszyńska gwiazdą pokazu mody na planie "Samej słodyczy". Mamy zdjęcia!

  Gosia, którą w "Samej słodyczy" gra Milena Suszyńska, jest wziętą supermodelką. Siostra Fryderyka (Piotr Adamczyk) nie może narzekać na brak pracy, a znani projektanci wprost zasypują ją zaproszeniami do występu w prezentacjach swoich kolekcji... Mamy zdjęcia z pokazu mody z jej udziałem, który odbył się na planie nowego serialu TVN!

 • Najseksowniejsza na świecie

  Magazyn dla panów "Maxim" jak co roku ogłosił listę najseksowniejszych kobiet świata. Na pierwszym miejscu znalazła się 28-letnia supermodelka Marisa Miller.

 • Naomi Campbell skończyła 40 lat!

  Naomi Campbell w sobotę, 22 maja, skończyła 40 lat. Z tej okazji supermodelka planuje zorganizować olbrzymie przyjęcie urodzinowe w Moskwie, połączone z wieczorem charytatywnym.

 • Naomi świętuje w Moskwie

  Supermodelka Naomi Campbell, która w sobotę skończyła 40 lat, planuje olbrzymie przyjęcie urodzinowe w Moskwie, na którym odbędzie się również wieczór charytatywny - poinformował dziennik "Komsomolskaja Prawda".

 • Internet odsłania życie gwiazd

  Hollywoodzkie gwiazdy - Robin Williams, Leonardo DiCaprio i James Belushi chcą, aby niektóre momenty z ich prywatnego życia były emitowane przez sieć komputerową. Coraz więcej sław dostrzega w Internecie nie tylko zagrożenie dla swej prywatności, ale i możliwość autoreklamy.

 • Porozmawiajmy o seksie

  Hollywoodzkie gwiazdy Robin Williams, Leonardo DiCaprio i James Belushi chcą, aby niektóre momenty z ich prywatnego życia były emitowane przez sieć komputerową. Coraz więcej sław dostrzega w Internecie nie tylko zagrożenie dla swej prywatności, ale i możliwość autoreklamy.

 • Almodóvar kocha modę

  W klasie biznes oczekuje się luksusów. Pedro Almodóvar nie mógł więc zadowolić się byle czym. W jego najnowszym filmie "Przelotni kochankowie", którego akcja toczy się na pokładzie samolotu, a bohaterami są majętni pasażerowie, nie brakuje wielkiej mody i słynnych marek. Od kosmetyków Chanel po biżuterię Cartier i dodatki od Prady i Diora. U Almodóvara nie podróżuje się tanio.

 • Red Hot Chili Peppers: Tajny koncert

  Amerykańska grupa Red Hot Chili Peppers w zeszłym tygodniu zawitała do Londynu, by promować swój nowy, podwójny album "Stadium Arcadium", który ukaże się na początku maja. W czasie pobytu w stolicy Anglii muzycy udzielili wielu wywiadów, pojawili się w kilku programach telewizyjnych i zagrali tajny koncert w jednym z klubów, w czasie którego zaprezentowali m.in. 6 nowych utworów. Reporter INTERIA.PL był jedynym dziennikarzem z Polski, który mógł zobaczyć ten pierwszy od wielu lat występ zespołu.

 • "Ważne jest to, co dzisiaj"

  Z okazji ukazania się najnowszego albumu Seala, zatytułowanego po prostu "Soul", Tomasz Słoń rozmawiał z wokalistą w Los Angeles o roli dzieci i rodziny w jego życiu, o poparciu dla Baracka Obamy, o skakaniu z helikoptera i... o Warszawie.