• Informacje na temat:

  suri córka toma

Artykuły na temat: suri córka toma
 • Tom Cruise po sześciu latach chce walczyć o córkę! Przypomniał sobie o dziecku?!

  Najpierw niecodzienne małżeństwo Toma Cruise’a (56 l.) i Katie Holmes (39 l.), narodziny ich córki, Suri (12 l.) i głośny rozwód z sektą w tle, a teraz to. Aktor zapowiedział walkę o córkę po latach niewidzenia się z nią!

 • Katie Holmes stanie za kamerą

  Katie Holmes ma ambitne plany. Była żona Toma Cruise'a nakręci film i zagra w nim główną rolę!

 • Aktor cztery lata temu rozwiódł się z matką swojej córki, Katie Holmes (37 l.). Para od początku zapewniała, że oboje dołożą wszelkich starań, by Suri jak najmniej odczuła skutki rozstania rodziców(...) nie pofatygował się do Suri nawet w dniu jej 10. urodzin! Katie Holmes wyprawiła za to dziewczynce huczną imprezę, na której byli obecni najbliżsi oraz przyjaciele Suri. Wrażeniami podzieliła się na...

 • Suri Cruise rządzi światem?

  Prestiżowy magazyn "Forbes" opublikował listę najbardziej wpływowych... maluchów. Zwyciężyła córka Toma Cruise'a i Katie Holmes - Suri.

 • ...wyznawcę. Jak donosi serwis Hollywood Life, Cruise postanowił opuścić destrukcyjny kościół dla swojej córki Suri (9 l.). Aktor miał podobno dosyć ciągłego kontrolowania. Miarka się przebrała, gdy(...) z Suri. "Wciąż opowiadała o swojej szkole baletowej i o tym, jak bardzo kocha tańczyć. Cruise uświadomił sobie wtedy, że nigdy nie widział występu swojej córki i to spowodowało, że rozpadł się na...

 • Córka Toma Cruise'a nie na pokaz

  Już prawie 3 miesiące minęły od narodzin córeczki Toma Cruise'a (44 l., "Mission: Impossible 3" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) a gwiazdorska para nie podzieliła się jeszcze ze światem swoim szczęściem. Niektóre media zaczynają żartobliwie powątpiewać, czy Suri rzeczywiście przyszła na świat 18 kwietnia.

 • Adoptowana córka Toma Cruise’a (53 l.) i Nicole Kidman (48 l.) jest w ciąży!

 • Samotne święta Toma Cruise'a

  Suri Cruise - sześcioletnia córka Toma Cruise'a, jednego z najpopularniejszych aktorów w Hollywood - spędzi najbliższe święta Bożego Narodzenia ze swoją matką Kate Holmes i jej rodziną, a nie z ojcem, którego odwiedziła w Londynie przy okazji Święta Dziękczynienia.

 • Tom Cruise: Jego córka pracuje jako fryzjerka

  Adoptowana córka Toma Cruise’a (52 l.) i Nicole Kidman (47 l.), Isabella Cruise (21 l.), wybrała sobie „zwyczajny” zawód.

 • Ile kosztuje szkoła córki Cruise'a?

  Córka Toma Cruisa i Katie Holmes - Suri - będzie chodzić do prywatnej szkoły, w której roczne opłaty wynoszą 40 tys. dolarów. "Avenues" w Nowym Jorku to elitarne miejsce, otwarte dopiero w tym roku, ale od razu zebrało bardzo dobre opinie.

Zdjęcia na temat: suri córka toma
Wideo na temat: suri córka toma
 • Tom Cruise nie widział córki od 2,5 roku!

  Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku po 5. latach małżeństwa. Prawa do opieki nad 10-letnią już Suri otrzymała aktorka. Jak podaje „In Touch Weekly”, gwiazdor nie widział się z córką ani nie rozmawiał z nią od… ponad 2,5 roku. „Cruise jako wymówkę podaje swoje zobowiązania filmowe” - poinformował magazyn. Źródło z otoczenia aktora twierdzi, że przyczyną jest powiązanie gwiazdora

 • Ale zaskoczenie! Tom Cruise zaręczył się z 22-latką!

  . W 2012 roku Cruise rozwiódł się z aktorką Katie Holmes, z którą ma córkę Suri. Dla gwiazdora byłby to już czwarty związek małżeński.