• Informacje na temat:

  suri cruise córka

Artykuły na temat: suri cruise córka
 • Suri Cruise rządzi światem?

  Prestiżowy magazyn "Forbes" opublikował listę najbardziej wpływowych... maluchów. Zwyciężyła córka Toma Cruise'a i Katie Holmes - Suri.

 • Suri Cruise z własną linią strojów dziecięcych

  Córka aktorskiej pary Tom Cruise i Kate Holmes - Suri Cruise, która ma zaledwie siedem lat, będzie sygnować swoim imieniem linię ubranek dziecięcych. Według prasy podpisała kontrakt wart 1,5 miliona dolarów.

 • Tom Cruise w Disneylandzie

  Tom Cruise znalazł wolną chwilę, by spędzić czas sam na sam ze swoją córką Suri. Cruise zabrał córkę do Disneylandu w Anaheim w Kalifornii.

 • Czego Tom Cruise wymaga od żony?

  Szybkie wyjście do piekarni w dresie? To już nie dla Katie Holmes. Jej mąż, amerykańska gwiazda Hollywood, Tom Cruise zabronił jej wychodzenia z domu bez makijażu i odpowiedniego ubrania.

 • Katie Holmes: Wszystko dla córki

  Widzowie poznali ją jako Joey z serialu "Jezioro marzeń". Później próbowała zaistnieć na dużym ekranie. Była dziewczyną Batmana i żoną Adama Sandlera w jednym z najgorszych filmów dekady. Największy rozgłos przyniosły jej jednak sprawy prywatne - małżeństwo z Tomem Cruisem rozwijające się w cieniu kościoła scjentologicznego. 18 grudnia 2018 roku Katie Holmes skończyła 40 lat.

 • Tom Cruise nie widział córki od 2,5 roku

  Tom Cruise nie widział się i nie rozmawiał ze swoją córką od… ponad 2,5 roku. Niektórzy twierdzą, że przyczyną takiego stanu rzeczy jest związek gwiazdora z Kościołem Scjentologicznym.

 • Tom Cruise opłaca ochroniarzy dla swojej córki

  Gwiazdor kina Tom Cruise wydaje 50 tys. dolarów tygodniowo na ochronę swojej córki Suri. Zatrudnieni przez niego ochroniarze mają mieć oko na siedmiolatkę przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

 • Tom Cruise zaręczył się?

  Zagraniczne media donoszą, że Tom Cruise poprosił o rękę swoją asystentkę Emily Thomas.

 • Tom Cruise zrywa ze scjentologią?

  ...​Tom Cruise opuszcza szeregi scjentologów? Ta informacja zelektryzowała zagraniczne media. Według nich, aktor planuje odejście z Kościoła scjentologicznego dla swojej córki Suri.

 • Holmes i Cruise zjedzą razem indyka

  Odkąd Katie Holmes i Tom Cruise odkąd postanowili się rozstać, unikają się jak ognia. Nie spotykają się, a brukowce zarzucają nawet aktorowi, że nie interesują się córką Suri. Teraz jednak spędzą wspólnie Dzień Dziękczynienia.

Zdjęcia na temat: suri cruise córka
Wideo na temat: suri cruise córka
 • Tom Cruise nie widział córki od 2,5 roku!

  Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku po 5. latach małżeństwa. Prawa do opieki nad 10-letnią już Suri otrzymała aktorka. Jak podaje „In Touch Weekly”, gwiazdor nie widział się z córką ani nie rozmawiał z nią od… ponad 2,5 roku. „Cruise jako wymówkę podaje swoje zobowiązania filmowe” - poinformował magazyn. Źródło z otoczenia aktora twierdzi, że przyczyną jest powiązanie gwiazdora

 • Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku po 5. latach małżeństwa. Prawa do opieki nad 10-letnią już Suri otrzymała aktorka. Jak podaje "In Touch Weekly", gwiazdor nie widział się z córką ani nie rozmawiał z nią od… ponad 2,5 roku. "Cruise jako wymówkę podaje swoje zobowiązania filmowe" - poinformował magazyn. Źródło z otoczenia aktora twierdzi, że przyczyną jest powiązanie gwiazdora

 • Ale zaskoczenie! Tom Cruise zaręczył się z 22-latką!

  . W 2012 roku Cruise rozwiódł się z aktorką Katie Holmes, z którą ma córkę Suri. Dla gwiazdora byłby to już czwarty związek małżeński.(...)Zagraniczne media donoszą, że Tom Cruise poprosił o rękę swoją asystentkę Emily Thomas. Do zaręczyn 53-letniego aktora i 22-letniej Brytyjki miało dojść w Wiedniu. Źródła portalu "Radar Online