• Informacje na temat:

  suri cruz

Artykuły na temat: suri cruz
 • Tom Cruise: Ilu jeszcze kobietom zrujnuje życie?

  ...to krótko po jego głośnym rozstaniu z Penelope Cruz. Spotykali się przez kilka miesięcy w 2004 roku, jednak dziewczyna znudziła mu się i zdecydował o zakończeniu romansu. Chciał spotykać się(...) córkę Suri (6 l.). Casting na kolejną ofiarę Toma i jego kościoła już się rozpoczął... MH nr 37/2012

 • Suri Cruise rządzi światem?

  Prestiżowy magazyn "Forbes" opublikował listę najbardziej wpływowych... maluchów. Zwyciężyła córka Toma Cruise'a i Katie Holmes - Suri.

 • Penelope Cruz widziała córkę Toma Cruise'a

  Penelope Cruz (32 l., "SEXiPISTOLS" ) dołączyła do grona nielicznych, którzy mieli okazję oglądać dziecko Toma Cruise'a (44 l., "Wojna światów" ) i Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ). Aktorka zaraz po wizycie u maleńkiej Suri opowiedziała o swoich wrażeniach mediom.

 • Tom Cruise pokaże światu córkeczkę

  Aktor Tom Cruise (44 l., "Wojna światów" ) i jego partnerka Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ) zapowiadają, że już niebawem zaprezentują światu zdjęcia ich urodzonej w kwietniu córki Suri.

Wideo na temat: suri cruz
 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.