• Informacje na temat:

  susan sarandon zdjęcia

Artykuły na temat: susan sarandon zdjęcia
 • Susan Sarandon: 70-letnia skandalistka

  ...​"Możesz wykorzystać swą karierę albo pozwolić jej wykorzystać ciebie" - powtarza Susan Sarandon. I wie, co mówi - od lat bardziej niż z aktorstwa znana jest z radykalnej działalności politycznej i charytatywnej.

 • Susan Sarandon oskarży lekarzy

  Susan Sarandon ( "Thelma i Louise" ) i Helena Bonham Carter ( "Podziemny krąg" ) zagrają razem główne role w filmie "Eleanor and Colette".

 • Susan Sarandon u Wachowskich

  Susan Sarandon ( "Zatańcz ze mną" ) i John Goodman ( "Big Lebowski" ) wystąpią w filmie "Speed Racer", nad którym pracują bracia Wachowscy. Produkcja ma być kinową wersją klasycznej japońskiej anime.

 • Nowy projekt Susan Sarandon

  Susan Sarandon, bohaterka filmów "Thelma i Louise", "Klient", "Olej Lorenza" oraz laureatka Oscara za rolę w filmie "Przed egzekucją", wystąpi w obrazie "Fallen Angels". Produkcja będzie adaptacją głośnego dramatu Noela Cowarda.

 • Susan Sarandon w celi śmierci

  Susan Sarandon ( "Alfie" , "Mila księżycowego światła" ), Danny Glover ( "Genialny klan" , "Zabójcza broń 4" ) i Aidan Quinn ( "Skradzione lato" , "Evelyn" ) spotkają się na planie filmu "The Exonerated". Obraz jest prawdziwą historią szóstki niewinnych ludzi, którzy zostali skazani i czekają na wykonanie wyroku w swych celach śmierci.

 • Susan Sarandon w "Dzieciach Diuny"

  Pod koniec ubiegłego roku informowaliśmy , że rozpoczęły się przygotowania do nakręceniu dalszego ciągu dwuczęściowego filmu "Diuna" , według powieści Franka Herberta. We wtorek, 2 kwietnia, magazyn The Hollywood Reporter doniósł, że jedną z głównych ról w trzyczęściowym mini serial u "Dzieci Diuny" zagra hollywoodzka gwiazda Susan Sarandon ("Dead Man Walking: Przed egzekucją"). Sarandon ma...

 • Sarandon matką LaBeoufa?

  Susan Sarandon negocjuje występ w "Wall Street 2: Money Never Sleeps" Olivera Stone'a. Aktorka miałaby zagrać matkę postaci granej przez Shię Labeoufa.

 • Williams i Sarandon: Spisek potwierdzony

  Robin Williams ( "Stowarzyszenie umarłych poetów" , "Zdjęcie w godzinę" ) i Susan Sarandon ( "Thelma i Louise" , "Siostrzyczki" ) zagrają główne role w filmie "The Conspirator", o którym pogłoski zaczęły krążyć latem 2003 roku. Tajemniczy projekt będzie opowieścią o kobiecie, która trafiła na szafot za udział w zamachu na życie amerykańskiego prezydenta Abrahama Lincolna. Zdjęcia do filmu...

 • Sarandon i Hoffman razem na planie?

  Prace nad kilkakrotnie przekładaną realizacją dramatu "Baby's In Black", w reżyserii Brada Silberlinga ("Casper", "Miasto aniołów"), nabrały ostatnio tempa. Rozpoczęto rozmowy z Dustinem Hoffmanem ("Fakty i akty", "Joanna D'Arc") na temat jego udziału w projekcie. Od dłuższego czasu wiadomo, że w filmie zobaczymy Susan Sarandon ("Przed egzekucją", "Cradle Will Rock"), która zagra matkę głównego...

 • Sarandon w "Nostalgii anioła"

  Susan Sarandon ("Klient") wystąpi w oczekiwanej ekranizacji bestsellera Alice Sebold "Nostalgia anioła" ("The Lovely Bones"). Na fotelu reżysera zasiada Peter Jackson ("Władca Pierścieni" ).