• Informacje na temat:

  świat kolejnego

Artykuły na temat: świat kolejnego
 • "Świat według Kiepskich": Co dalej z serialem?

  Nie cichną plotki na temat zakończenia kultowego serialu "Świat według Kiepskich". Tymczasem okazuje się, że we wrocławskich halach... trwają zdjęcia do nowych odcinków. Kiedy zobaczą je widzowie?

 • "Szybcy i wściekli 7" : Samochody, które zjadły świat

  Wysportowani i twardzi faceci, piękne dziewczyny, mordobicia, kumpelski humor, a przede wszystkim samochody: będące symbolem wolności, przedłużeniem penisa, bronią, pancerzem, nawet obiektem modlitw. Wyreżyserowana przez Jamesa Wana siódma część rozpoczętej w 2001 roku serii korzysta z tego samego rezerwuaru atrakcji, co poprzedniczki. Tym razem jednak wszystkie elementy ułożono z nadzwyczajnym polotem.

 • ​Bawił cały świat. Prywatnie był nieszczęśliwym tyranem

  ...dzięki jej dopingowi Sellers postanowi spróbować swoich sił w show-biznesie.  Podczas II wojny światowej pracował jako doradca w teatrze wuja. Chętnie podpatrywał aktorów i uczył się od nich różnych(...) roku doszło do kolejnego ataku. Tym razem aktor zapadł w śpiączkę. Nie udało się go uratować. Zmarł 24 lipca. Cały majątek pozostawił ostatniej żonie. Swoim dzieciom pozostawił po 800 funtów.

 • Wojciech Malajkat chroni swój świat

  Doskonały pedagog i świetny aktor. Nie boi się kontrowersyjnych ról. W serialu wystąpi jako gej walczący o spadek po zmarłym partnerze.

 • "M jak miłość": Gdy rozpada się cały świat

  ..." odnajdzie jednak Piotr. A Paweł, sięgając po kolejnego drinka, rzuci tylko: - Powiedz mi, jaki to w ogóle ma sens? Tak się upieprzać, walczyć, przegrywać... Dlaczego sobie po prostu nie odpuścić...

 • Daniel Craig: Dystans to jego tajna broń

  Cały świat szykuje się do premiery kolejnego filmu o Bondzie. A co o swoim bohaterze myśli Daniel Craig?

 • Marta Manowska: Uporządkowałam mój świat

  Marta Manowska (35 l.) została zatrzymana przez celników na lotnisku, gdy wracała z urlopu w Azji. Minione miesiące były dla niej wyjątkowo intensywne - zarówno na gruncie zawodowym, jak i osobistym wiele się u niej działo. Prezenterka czuła się tak zmęczona, że zdecydowała się odciąć od wszystkiego i wyjechać na drugi koniec świata.

 • "Ojciec Mateusz": Co w kolejnym odcinku?

  Oto, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Ojciec Mateusz". Nowa kryminalna zagadka już w czwartek, 30 kwietnia, w TVP1.

 • Teresa Lipowska: Lubię poczuć magię świąt

  Teresa Lipowska (82 l.) nauczyła się żyć po stracie męża. Ciepło i szczęście znajduje dziś w rodzinie jedynego syna. Wciąż czerpie też radość z pracy, z którą nie chce się rozstać.

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

Zdjęcia na temat: świat kolejnego
Wideo na temat: świat kolejnego
 • Narodziny kolejnego "Royal Baby"

  Wygląda na to, że mały George ma konkurencję - księżniczka Luksemburga Amalia już przykuwa sporą uwagę mediów. Jej dumni rodzice, książę Feliks wraz z małżonką Claire, oficjalnie przedstawili córkę dziennikarzom. Dziewczynka przyszła na świat 15 czerwca. Waży niespełna 3 kg. Będzie nosić imiona Amalia Gabriela Maria Teresa. Jest pierwszą wnuczką wielkiego księcia Luksemburga Henryka i księżnej

 • "Świat według Kiepskich": To już 20 lat z serialem!

  Bijący rekordy popularności sitcom „Świat według Kiepskich” powróci na antenę Telewizji Polsat wiosną 2019 r. We wrocławskiej siedzibie ATM Grupa rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych premierowych(...). „Świat według Kiepskich” jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek kultowego sitcomu widzowie obejrzeli 16 marca 1999 r.

 • „Świat według Kiepskich”: Zbigniew Wodecki ujawnia kulisy

  „Balanga, sałatka i popitki”: Zbigniew Wodecki gra siebie w kolejnym odcinku „Świata według Kiepskich”. Słynny muzyk opowiada jak trafił do obsady kultowego serialu.

Dyskusje na temat: świat kolejnego