• Informacje na temat:

  świat kręci

Artykuły na temat: świat kręci
 • Anna Popek poprowadzi "Świat się kręci"

  Anna Popek przechodzi z TVP 2 do Jedynki. Dziennikarka zostanie nową prowadzącą program "Świat się kręci"- wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Koniec programu "Świat się kręci"

  To już oficjalna decyzja - TVP1 nie będzie kontynuować programu "Świat się kręci". Ostatni odcinek wyemitowano w piątek, 10 czerwca. "Rozpoczynam nowy etap w życiu" - napisała Agata Młynarska na swym profilu na Facebooku.

 • Agata Młynarska: Pożegnanie z programem "Świat się kręci"

  W środowym wydaniu programu "Świat się kręci" Agata Młynarska pożegnała się z widzami cytując słowa piosenki Wojciecha Młynarskiego „Idź swoją drogą”.

 • Agata Młynarska broni programu "Świat się kręci"

  ..."Stwierdzenie, że program 'Świat się Kręci' jest odpowiedzialny za słabsze wyniki 'Wiadomości' (...) jest argumentacją niemerytoryczną" - Agata Młynarska odpowiedziała na Facebooku na zarzuty członka zarządu TVP, Macieja Staneckiego.

 • "Co słychać, Polsko" zastąpi "Świat się kręci"

  Następcą "Świat się kręci" w jesiennej ramówce TVP1 będzie program "Co słychać, Polsko", który poprowadzą na zmianę Anna Popek i Paulina Chylewska - prezes TVP Jacek Kurski potwierdził w rozmowie z "wSieci".

 • Program "Świat się kręci" zostaje w TVP

  Dyrektor TVP1, Jacek Pawlicki, zapewnił, że program "Świat się kręci", którego prowadzącymi są Agata Młynarska i Artur Orzech, nie zniknie z wiosennej ramówki - poinformował serwis Wirtualnemedia.pl.

 • "Świat się kręci": Ważny każdy szczegół

  ...- Mówimy o najbardziej spektakularnych wydarzeniach, rozgrywających się w Polsce. Staramy się docierać do najważniejszych osób w kraju. I co ważne - nie chcemy nikogo pouczać - opowiada gospodyni programu "Świat się kręci" Agata Młynarska.

 • Believe: Świat się kręci

  25 października ukaże się "World Is Round", czwarty album progrockowej grupy Believe, dowodzonej przez Mirka Gila, byłego gitarzystę Collage.

 • Eurowizja 2016: Chora Margaret w "Świat się kręci" ("Cool Me Down")

  W programie "Świat się kręci" TVP kolejno prezentują się uczestnicy finału krajowych preselekcji do Eurowizji. Występ Margaret nie wypadł jednak najlepiej.

 • Agata Młynarska nie wróciła do programu "Świat się kręci"

  Agata Młynarska, wbrew zapowiedziom, nie poprowadziła w ostatni poniedziałek, 2 czerwca, programu "Świat się kręci" w TVP1. Maciej Kurzajewski, który zastępuje dziennikarkę od 8 maja, będzie gospodarzem magazynu do zakończenia sezonu.

Zdjęcia na temat: świat kręci
Wideo na temat: świat kręci
 • "Świat się kręci" zniknie z anteny? Agata Młynarska komentuje

  Program „Świat się kręci” może być zdjęty z anteny TVP. Niewykluczone, że ostatni odcinek widzowie obejrzą już 10 czerwca. Agata Młynarska twierdzi, że nie jest zaskoczona takim rozwojem sytuacji. Zapewnia też, że życie nauczyło ją, by do spraw zawodowych podchodzić bez emocji. Decyzję dot. przyszłości programu „Świat się kręci” zarząd TVP ma podjąć do końca czerwca. W chwili obecnej nie

 • Maciej Kurzajewski komentuje wpadkę

  Maciej Kurzajewski (42 l.) w programie TVP "Świat się kręci" zachęcał widzów do oglądania programu konkurencji, za co został zawieszony. Jak dzisiaj komentuje całe zamieszanie? (WideoPortal/x-news)

 • Kasia Stankiewicz i Tobiasz Staniszewski na jednej scenie!

  W programie "Świat się kręci" w cyklu Muzyczne Inspiracje Kasia Stankiewicz wystąpiła z finalistą VI edycji programu "The Voice of Poland" – Tobiaszem Staniszewskim. Wspólnie wykonali utwór Petera Gabriela "Don’t give up".

Dyskusje na temat: świat kręci