• Informacje na temat:

  świat lindsay

Artykuły na temat: świat lindsay
 • Lindsay Lohan: Niegrzeczna dziewczyna

  Lindsay Lohan miała być kolejnym cudownym dzieckiem Hollywood, ale rozmieniła swoją karierę na drobne. Od dłuższego czasu częściej niż na kinowych ekranach oglądamy ją na okładkach tabloidów, które z perwersyjną wręcz przyjemnością opisują kolejne wybryki celebrytki. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że gwiazda daje im ku temu znakomite powody, z zaskakującą regularnością łamiąc amerykańskie prawo...

 • Lindsay Lohan politykiem?

  Działacze niewielkiej i egzotycznej Partii Niepodległości Stanu Nowy Jork (NYSIP) bardzo chętnie widzieliby w swoich szeregach Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ).

 • Lindsay Lohan na językach

  Lindsay Lohan ("Nie wierzcie bliźniaczkom", "Zakręcony piątek" ) zagra tytułową rolę w filmie "Gossip Girl". Projekt będzie adaptacją serii poczytnych książek pióra Cecily von Ziegesar. Obraz zostanie zrealizowany dla wytwórni Warner Bros.

 • Odważna sesja Lindsay Lohan

  Naga, inspirowana Marilyn Monroe sesja Lindsay Lohan dla "Playboya" za sprawą przecieku trafiła do internetu, jeszcze przed oficjalną premierą. Aktorka bardzo broni tych zdjęć, mówiąc, że nie chodzi o zwrócenie na siebie uwagi, ale dodanie sobie odwagi.

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Ma niespełna 27 lat, częścią składową jej krwi są niedozwolone substancje, za styczność z którymi regularnie ląduje za kratkami. Czasem zdarza się jej zrobić burdę na imprezie, pobić fotoreportera lub odwrócić kolejność nakładania makijażu. Każda taka wpadka jest odnotowana przez media, bo Lindsay Lohan to temat, który się nie nudzi.

 • Blog 27 podbiją świat?

  ...- jak pokazuje m. in. przykład Tokyo Hotel, Jessy McCartney, JoJo, Lindsay Lohan, Hillary Duff, Amy Diamond i wielu innych - popularność nastoletnich wykonawców ostatnio się zwiększyła. Zobacz...

 • Gerontofilia (nie tylko) w Hollywood

  ..."The Canyons" Paula Schradera z główną rolą Lindsay Lohan, nowy film Mii Wasikowski "Tracks", wreszcie "Gerontofilia" skandalisty Bruce'a LaBruce'a - o tych tytułach mówi się na festiwalu w Wenecji.

 • Wasikowska pożądana, a Lohan...

  Mia Wasikowska, córka Polki i Australijczyka, jest jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu w Wenecji. 23-latka gra w filmie "Tracks" Johna Currana. W ostatniej chwili odwołała natomiast przyjazd do Włoch Lindsay Lohan, co niektórzy przyjęli z... ulgą.

 • Weekend z kinem grozy

  W tym tygodniu rządzi kino grozy. Zarówno horror "Posłańcy", jak i rosyjskie s-f "Straż dzienna", czy thriller "Niepokój" - mają podnieść u widzów poziom adrenaliny. To samo dotyczy "Wiem, kto mnie zabił" z Lindsay Lohan. Na odtrutkę czeski dramat "Reguły kłamstwa" i biografia Jane Austen "Zakochana Jane".

 • Lohan porzuca Hollywood

  Znana z filmu "Wredne dziewczyny" Lindsay Lohan, która zadebiutowała ostatnio jako projektantka dla domu mody Ungaro, twierdzi, że ma dosyć monotonii związanej z grą w filmach, a aktorstwo nigdy nie było jej planem na życie.

Zdjęcia na temat: świat lindsay
 • Lindsay Lohan
Dyskusje na temat: świat lindsay
 • Re: Lindsay Lohan: Przerażający widok

  Typowe. Młodość i uroda mijają i wszystko się kończy. Na jej miejsce młodsze przychodzą. Świat gwiazdek i gwazdeczek jest bezwzględny.

 • Re: Lindsay Lohan: Przerażający widok

  Nie wydziwiaj hipokryto. Tak sprawdza się wszystkie substancje chemiczne na całym świecie, a to że wypłynęło to w Niemczech świadczy tylko o wielkiej wrażliwości tych ludzi którzy zaryzykowali żeby to pokazać. Takie same dantejskie sceny są też w rzeźniach, ale ludzie muszą jeść bo świat został tak g..nie skonstruowany i dopóki nie wymyślimy sztucznie hodowanego mięsa i sensownych testów bez

 • Re: Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

  I to jest Gwiazda! z nałogami sukcesami potknięciami i chorobami a nie te naszeIdiotki które mówią że sa chore bo chcą zaistnieć. Dioda-ślepnie i głuchnie od dawna puistak,WYszkakoni plecie bzdury w Opolu jakby-umierała czy płacząca krokodylimi łzami aga wieśniak stra żak. Tylko aby zaistnieć. Lohan to gwiazda którą zna świat a te pozorantki tylko zaścianek w Polsce