• Informacje na temat:

  świat nocy

Artykuły na temat: świat nocy
 • Tamten świat

  Pewnej nocy zaspany Ferdynand Kiepski odbiera telefon od wujka Władka. Z przerażeniem uświadamia sobie, że wujek przecież od kilku miesięcy już nie żyje....

 • Żmuda Trzebiatowska, Więdłocha i Dziędziel w filmie "Pragnienie nocy"

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Agnieszka Więdłocha i Marian Dziędziel grają główne role w filmie "Pragnienie nocy". Pierwszy klaps na planie padł w poniedziałek, 20 kwietnia. Zdjęcia realizowane są na Śląsku.

 • "Królowa jednej nocy": Ślub na bogato

  Jako Kartal w „Królowej jednej nocy” zadowolił się skromnym weselem. Jednak w życiu prywatnym aktor postawił na przepych.

 • "Sekrety morza" : Skamieniały świat

  Irlandczyk Tomm Moore powoli wyrasta na następcę Hayao Miyazakiego. Jego dwie nominowane do Oscara animacje - debiutancki "Sekret księgi z Kells" i wchodzące właśnie na polskie ekrany "Sekrety morza" - swobodnie łączą rozrywkę dla dzieci z wysokoprocentową sztuką. Są magiczne w sposób, który nie ma nic wspólnego z tanim hochsztaplerstwem.

 • Dorota Wellman: Jestem otwarta na świat i ludzi

  .... Jestem otwarta na świat i ludzi. Kiedy wsiadam do metra, pociągu czy tramwaju, natychmiast rozmawiam z osobami, których w ogóle nie znam, bo interesują mnie wszyscy ludzie. To jedna z moich fajnych(...) pojawiła się informacja, że pije pani wino ze swoim synem do trzeciej w nocy. To prawda? Jakub jest tak wychowany, że z radością wraca do naszego domu, mimo że dawno temu się usamodzielnił. Jest u nas...

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Jego śmierć ją pogrążyła. Świat Anny Powierzy runął!

  ...pracują nad tym, aby Helenka jak najmniej odczuła skutki ich rozstania.  "Nie frustruje mnie, że nie mam się w nocy do kogo przytulić. Nie muszę jak najszybciej być w nowym związku. Miłość, mam nadzieję...

 • Joseph Gordon-Levitt: Miłośnik pornosów i nową twarzą w Mieście Grzechu

  nocy!

 • Jadwiga Barańska mogła zawojować świat. Zrezygnowała z kariery i... nie żałuje!

  Jadwiga Barańska, czyli niezapomniana Barbara Niechcic z "Nocy i dni", była u szczytu sławy, gdy w 1980 roku zdecydowała się razem z mężem - reżyserem Jerzym Antczakiem - wyemigrować za ocean. W ciągu ostatnich 40 lat zagrała tylko jedną (!) rolę - matkę Chopina w "Pragnieniu miłości". Czy tęskni za aktorstwem?

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

Zdjęcia na temat: świat nocy
Wideo na temat: świat nocy
 • Mickey Rourke obraża Kanye Westa

  Cały świat zbulwersowało zachowanie Kanye Westa, który w niedzielę, 13 września, podczas gali MTV Video Music Awards w Nowym Jorku, przerwał przemowę odbierającej nagrodę za Najlepszy kobiecy teledysk Taylor Swift i oświadczył, że wyróżnienie powinna otrzymać Beyonce. Wychodzący wczorajszej (15 września) nocy z nocnego klubu Mickey Rourke skomentował ten incydent bardzo dosadnie. Dodał też, że

Dyskusje na temat: świat nocy