• Informacje na temat:

  świat nowego

Artykuły na temat: świat nowego
 • Sukces Radia Nowy Świat. Ilu mają odbiorców?

  Wystartowało Radio Nowy Świat. Nowa rozgłośnia może się pochwalić imponującymi wynikami.

 • Nowe audycje w Radiu Nowy Świat. Kogo usłyszymy?

  Trwają przygotowania do inauguracji Radia Nowy Świat. Twórcy odsłaniają kolejne karty.

 • Edyta Bartosiewicz "Ten moment": Świat nie bierze dziś jeńców

  ..."Świat nie bierze dziś jeńców / Rozstrzela na miejscu" - zauważa Edyta Bartosiewicz. Te słowa w ostatnich dniach, w obliczu sytuacji społeczności afroamerykańskiej brzmią szczególne mocno. Bartosiewicz na nowym albumie udało się kilka razy trafić celnie (mniej lub bardziej świadomie) uwagami o codzienności, ale czy to wystarczy, by nie przejść obok jej nowego wydawnictwa obojętnie?

 • Radio Nowy Świat ruszy już niedługo! Kiedy pierwsza audycja?

  Już niedługo odbędzie się pierwsza audycja radia Nowy Świat. Do redakcji dołączył także Michał Nogaś.

 • "Świat według Kiepskich": Nowy sezon rozpocznie się od śmierci Ferdka

  ..."Świata według Kiepskich" wraca na antenę Polsatu. Premierowy odcinek nowego sezonu sitcomu zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę, 14 marca, o godz. 19.30.

 • Omar Sy ratuje świat

  Od wykluczanego imigranta do gwiazdy pierwszego formatu! Omar Sy, jeden z "Nietykalnych", ratuje świat przed nuklearną zagładą w thrillerze "Wilcze echa".

 • Serialowa ekranizacja "Nowego wspaniałego świata"

  Klasyczna powieść Aldousa Huxleya "Nowy wspaniały świat" doczekała się już dwóch telewizyjnych adaptacji. Jeszcze w tym roku na nowym amerykańskim serwisie streamingowym Peacock pojawi się kolejna, serialowa wersja książki Huxleya. Będzie to jedna z pierwszych oryginalnych produkcji tego serwisu, która powstaje w koprodukcji ze Sky Atlantic.

 • Ponad milion złotych na Radio Nowy Świat. "Nie tworzymy Trójki 2.0"

  Założone przez byłych dziennikarzy Trójki Radio Nowy Świat zebrało już ponad milion złotych na działalność. Magdalena Jethon, redaktor naczelna rozgłośni, skomentowała plany nowej stacji.

 • Scarlett Johansson: Wenus z Nowego Jorku

  ...nagrody. Miała 9 lat, gdy zadebiutowała w komedii "Małolat". Rozgłos zdobyła jako 14-latka dzięki roli w "Zaklinaczu koni". - Ta mała rzuci na kolana świat - zachwycał się nią Robert Redford(...) buzia. Ale te czasy minęły - mówi. Jednocześnie nie buntuje się przeciwko określeniu Wenus z Nowego Jorku. - Była boginią wiosny, miłości i urodzaju. Taki pseudonim to zaszczyt - uważa. Czy ma...

 • Dwayne Johnson ratuje świat

  W filmie "Drapacz chmur" Dwayne Johnson zaprezentuje swym fanom zupełnie nowe oblicze. "Wszyscy wiemy, że potrafi podnieść samochód i rzucić nim w budynek" - śmieje się reżyser Rawson Marshall Thurber. W "Drapaczu chmur" jest jednak kimś więcej niż tylko mięśniakiem ratującym świat przed zagładą.

Zdjęcia na temat: świat nowego
 • Dariusz
Wideo na temat: świat nowego
 • "Van Helsing": Zwiastun nowego serialu

  Jesienią na ekrany trafi najnowsza odsłona sagi "Van Helsinga". Tym razem opowiedziana w zupełnie inny sposób. Fabuła serialu będzie osnuta wokół losów córki Van Helsinga, Vanessy. W niedalekiej przyszłości świat zostaje opanowany przez wampiry. Przywrócona do życia Vanessa staje się jedyną nadzieją ludzkości na pokonanie wrogów. - "Van Helsing" to nowe spojrzenie na historie o wampirach i zmiana

 • "Haters Back Off": Zwiastun nowego serialu Netflixa

  "Haters Back Off" ("Spadajcie, hejterzy") to opowieść o dziwacznym życiu rodzinnym pewnej siebie, acz niezbyt utalentowanej Mirandy Sings, która postanawia podbić świat za pomocą filmików internetowych. Premiera: 14 października.

 • Mucha leci z córką do Nowego Jorku

  Anna Mucha wyznała Katarzynie Olubińskiej z "Dzień Dobry TVN", że planuje zabrać swoją córkę Stefanię w podróż do Nowego Jorku. "Mamy zamiar jeść hamburgery i frytki, chodzić na Broadway i oglądać świat z perspektywy dziecka" - zdradziła Mucha.

Dyskusje na temat: świat nowego