• Informacje na temat:

  świat patrzy

Artykuły na temat: świat patrzy
 • Jessica Biel patrzy na świat inaczej

  Jest sławna, bogata i szczęśliwie zakochana. - Moje życie przypomina bajkę - mówi Jessica Biel. Hollywoodzka aktorka ma powody do radości. Nie dość, że w 2012 roku zagrała aż w trzech filmach - "Pamięć absolutna", "Hitchcock" i "Trener bardzo osobisty" - to jeszcze od niedawna jest żoną znanego muzyka Justina Timberlake'a.

 • "Chwała dziwkom": Seks-turysta patrzy

  ..."Chwała dziwkom" to ostatnia część "trylogii pracy" Michaela Glawoggera ("Megacities" - 1998; "Śmierć człowieka pracy" - 2005). Tym razem reżyser tropiący skutki globalizacji i zmiany w świecie pracy współczesnego człowieka próbuje udokumentować najstarszy zawód świata. Wybiera trzy lokalizacje: Tajlandię, Bangladesz i Meksyk.

 • Artur Żmijewski: Uczynić świat lepszym

  ...- Towarzyszy mi napięcie. Taka podróż nie należy do najłatwiejszych, a warunki nie zawsze są komfortowe. Uważam jednak, że takie koszty warto ponieść, by uczynić ten świat choć trochę lepszym - Artur Żmijewski podsumowuje 10-letnią przygodę w roli Ambasadora Dobrej Woli UNICEF.

 • "Sekrety morza" : Skamieniały świat

  ...patrzy się w morze, przygnieciony i sparaliżowany przez melancholię. Cały świat także wygląda jak skamieniały. Nawet klify i głazy przypominają istoty, które zła siła przemieniła w posągi i które(...) drogę - przez świat, który jest na powrót pełen życia. 8,5/10 --------------------------------------------------------------------------------------- "Sekrety morza" (Song of the Sea), reż...

 • Najgorsze płyty 2015 - świat

  Były prezenty od naszych recenzentów za najlepsze płyty 2015, czas na rózgi. Sprawdźcie najsłabiej ocenione albumy mijającego roku ze świata.

 • "Świat mnie wkurza"

  ...". Nie jedyny zresztą. Co cię skłoniło do wzięcia się za materię społeczno-polityczną? Tak się po prostu stało. Świat mnie wkurza, a kiedy mnie wkurza, siadam i piszę teksty. Poprzednio bardzo byłem(...) nieuporządkowani, potrafią cieszyć się życiem, mają sjestę, balują jak się patrzy. Czy myślałeś więc kiedykolwiek o przeprowadzce do Hiszpanii? Andi Deris z Helloween już to zrobił. To cel, który będę...

 • Radio Nowy Świat ruszy już niedługo! Kiedy pierwsza audycja?

  Już niedługo odbędzie się pierwsza audycja radia Nowy Świat. Do redakcji dołączył także Michał Nogaś.

 • Widzi świat do góry nogami

  ...stwierdzono przypadki widzenia do góry nogami, co jest efektem zakłócenia pracy siatkówki oka. Ponadto każde niemowlę przez kilka pierwszych dni swego życia widzi świat do góry nogami, co w przypadku(...), a następnie oskarża o zbrodnię, której Tul nie popełnił. Tul nie ma wyjścia. W poczuciu rozczarowania i złości na świat, w którym żyje, rozpoczyna pracę, w której nie ma miejsca na żal i litość. Staje...

 • Dwayne Johnson ratuje świat

  W filmie "Drapacz chmur" Dwayne Johnson zaprezentuje swym fanom zupełnie nowe oblicze. "Wszyscy wiemy, że potrafi podnieść samochód i rzucić nim w budynek" - śmieje się reżyser Rawson Marshall Thurber. W "Drapaczu chmur" jest jednak kimś więcej niż tylko mięśniakiem ratującym świat przed zagładą.

 • Weekend w kinie: Patrz i przeżywaj

  ...wybuchem pierwszej wojny światowej seria niewyjaśnionych wydarzeń zakłóca spokojne życie jednej z niemieckich wsi. Groźny wypadek, pożar i uprowadzenie dwójki dzieci wstrząsają wiodącymi spokojne życie(...) wydarzeń. Zobacz zwiastun filmu "Biała wstążka": "YES-MENI NAPRAWIAJĄ ŚWIAT" W kolejnym pełnometrażowym dokumencie, który można ujrzeć na dużym ekranie proste, wręcz naiwne pytanie "Czy można...

Zdjęcia na temat: świat patrzy
Wideo na temat: świat patrzy
 • Weronika Rosati: Nie ma co liczyć na mężczyzn

  Weronika Rosati wierzy w ideę kobiecej solidarności. Jej zdaniem coraz więcej Polek przekonuje się, że kobiety powinny się wspierać nawzajem, na męską pomoc trudno jest bowiem liczyć. Mimo trudnych doświadczeń ostatnich miesięcy aktorka stara się pozytywnie patrzeć na świat, a siłę czerpie z miłości do córki oraz wsparcia wielu kobiet.

Dyskusje na temat: świat patrzy