• Informacje na temat:

  świat przyjdą

Artykuły na temat: świat przyjdą
 • Maria Winiarska nie tak sobie wyobrażała tę rocznicę. A miało być tak pięknie

  Na Bursztynowych Godach nie będzie gości ani kwiatów. Ale córki Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego na pewno nie zapomną o życzeniach. Jedne przyjdą z Brazylii, drugie z Mazur...

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

 • "M jak miłość": Nowe życie… i nowe zagrożenie

  Przed nami kolejny tydzień z „M jak miłość”… Co tym razem zobaczymy w serialu? Przede wszystkim ...na świat przyjdą Zuzia i Emilka Zduńskie!

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • "M jak miłość": Królowe seriali znikną z ekranu?

  Tamara Arciuch i Małgorzata Socha od dawna marzyły o powiększeniu swoich rodzin. Teraz im się udało. Pod koniec roku na świat przyjdą ich kolejne dzieci.

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk mają powody do świętowania. Rodzina znów się powiększy!

  Mateusz Banasiuk (32 l.), który zaledwie trzy miesiące temu po raz pierwszy został tatą, doskonale odnalazł się w tej nowej życiowej roli. A już za chwilę będzie miał kolejny powód do radości – na świat przyjdą bliźniaki!

 • Quaid będzie miał syna i córkę

  Aktor Dennis Quaid zna już płeć swoich dzieci - będzie miał bliźniaki, syna i córkę. Dzieci przyjdą na świat w listopadzie.

 • Barbara Kurdej-Szatan nie jest gotowa na poród! Strach o zdrowie dziecka zmusił ją do zmiany planów...

  Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) od kilku miesięcy rozkwita. Pod sercem nosi bowiem maleństwo, które przyjdzie na świat na przełomie sierpnia i września. Niestety, początki ciąży były bardzo trudne, a aktorka przez długi czas bała się o zdrowie dziecka. W wywiadzie dla „Świata i Ludzi” zdradziła, jak się obecnie czuje i co robi, aby odpędzić negatywne myśli. Czy kryzys został zażegnany?

 • Kiedy Jolie urodzi dziecko?

  Aktorka Angelina Jolie i jej partner Brad Pitt wciąż nie kwapią się z ujawnieniem, kiedy ich bliźnięta przyjdą na świat. W mediach pojawiają się coraz to nowe pogłoski

Wideo na temat: świat przyjdą
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

Dyskusje na temat: świat przyjdą