• Informacje na temat:

  świat robert

Artykuły na temat: świat robert
 • ​Robert Makłowicz wzorem dla Blanki Lipińskiej

  ...ktoś, na kim się wzoruje jako prowadząca, odpowiedziała: "Byłabym Robertem Makłowiczem! (...) To taka trochę jestem ja". Robert Makłowicz to ikona telewizji. Od 1998 roku prowadzi programy kulinarne, najsłynniejszym z nich były "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" emitowane przez TVP do 2017 roku. Ostatnio można było oglądać jego kolejny program "Makłowicz w drodze" na kanale Food Network...

 • Robert Makłowicz: Świat jest ładny, a ludzie - mimo wszystko - dobrzy

  ...- Świat jest ładny, ludzie - mimo wszystko - dobrzy, a poznawanie innych kultur tylko nas wzbogaca - mówi Robert Makłowicz. Ekspert kulinarny poznawanie kultur porównuje do przeglądania się w lustrze. Niedługo na antenie Food Network zadebiutuje jego nowy program "Makłowicz w drodze".

 • Robert Downey Jr.: Z dna na szczyt

  Był młodym, dobrze zapowiadającym się aktorem, który przez problemy z alkoholem i narkotykami spadł na samo dno. Potrafił się jednak od niego odbić i wrócić na szczyt. Robert Downey Jr., jeden z najpopularniejszych obecnie hollywoodzkich aktorów, kończy 4 kwietnia 55 lat. Z tej okazji przypominamy jego najsłynniejsze kreacje.

 • Robert Gawliński (Wilki): Jest w tym jakaś magia

  W połowie stycznia grupa Wilki ruszyła w "Niebieską trasę", w ramach której zespół Roberta Gawlińskiego zabiera fanów w podróż w czasie do roku 1992, grając w całości debiutancką płytę "Wilki". O chlubnej przeszłości, współpracy z synami i nadchodzącej przyszłości wokalista opowiedział w wywiadzie dla Interii.

 • Eryk Waszczuk i "Świat ze snu". Posłuchaj nowej piosenki uczestnika "The Voice Kids"

  Znany z pierwszej edycji "The Voice Kids" Eryk Waszczuk prezentuje swój nowy autorski utwór "Świat ze snu". To kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty "Start. Rec".

 • Robert Makłowicz na Instagramie

  ..."Jak to powiedzieli moi synowie - kto nie ma Instagrama, ten nie żyje - zatem żyję" - przyznał Robert Makłowicz, który ostatnio założył sobie konto. Dziennikarz, krytyk kulinarny i podróżnik - który przez wiele lat pokazywał Polakom, jak wyglądają kuchenne przysmaki z całego świata - zawitał tym samym w mediach społecznościowych. Liczba jego fanów błyskawicznie rośnie!

 • Robert De Niro: Waży słowa

  Dziennikarze, którzy przy okazji zbliżającej się premiery filmu "Irlandczyk" liczą na wywiad-rzekę z Robertem De Niro, będą musieli obejść się smakiem, bo ten gwiazdor jest wyjątkowo małomówny. Jeden z największych milczków Hollywood 17 sierpnia skończył 76 lat.

 • Nie żyje producent "Chinatown" Robert Evans

  Legendarny hollywoodzki producent Robert Evans zmarł w wieku 89 lat. Jego największym sukcesem okazał się wyreżyserowany przez Romana Polańskiego "Chinatown", który otrzymał aż 11 nominacji do Oscara.

 • Robert Makłowicz: W drodze

  Już w sobotę, 11 listopada, Robert Makłowicz wyruszy w drogę. I to dosłownie, ponieważ jego najnowszy program nosi tytuł "Makłowicz w drodze". Podróże mistrza kuchni oglądać możemy w Food Network.

 • Najlepsze płyty 2016 roku - świat

  Poniżej znajdziecie zestawienie najlepiej ocenionych przez recenzentów Interii płyt ze świata z 2016 r.

Zdjęcia na temat: świat robert
Wideo na temat: świat robert
 • Robert Kudelski: Ludziom jest dzisiaj za dobrze

  Robert Kudelski przygotowuje kolejną premierę teatralną. Aktor napisał scenariusz spektaklu opartego na prawdziwej historii uciekiniera z Treblinki. Gwiazdor serialu „Na Wspólnej” jest zaniepokojony(...) tendencje nacjonalistyczne, demony, ludziom za dobrze było przez te wszystkie lata na świecie. Myślą, że świat tylko tak wygląda. Jak się mówi o wojnie, to wszyscy uważają, że to się nie wydarzy

 • Robert Korzeniowski: W święta nie trzymam diety. Będę jadł pierogi!

  Chodziarz Robert Korzeniowski zamierza trenować nawet podczas świąt wielkanocnych. Sportowiec rezygnuje natomiast ze ścisłej diety - nie wyobraża sobie bowiem świąt bez pierogów ruskich, które przyrządza jego mama.

 • "The Walk. Sięgając chmur" [długi klip]

  7 sierpnia 1974 roku, dzień przed ogłoszeniem rezygnacji Richarda Nixona, Nowy Jork, całe Stany Zjednoczone, a chwilę później cały świat, zelektryzowała wiadomość o niezwykłym wyczynie, jakiego(...) taniec zwycięstwa. Zwycięstwa marzeń nad prawem, grawitacją i rzeczywistością. Teraz, po 40 latach, Robert Zemeckis, wizjoner, który słynie z umiejętnego łączenia nowych technologii z poruszającymi

Dyskusje na temat: świat robert