• Informacje na temat:

  światowa kariera

Artykuły na temat: światowa kariera
 • Maciej Musiał: Szykuje się światowa kariera?

  Życie zawodowe Macieja Musiała (23 l.) w ostatnim czasie kwitnie. Jak się okazuje, w miłości jednak nie ma tyle szczęścia..

 • Lily James: Nasz Kopciuszek to twarda sztuka

  Twórcy nowego "Kopciuszka" musieli zmierzyć się z legendą. Bohaterkę baśni znanej milionom ludzi na całym świecie zwykło się postrzegać jako biedną sierotkę, której życie stało się sensowne dopiero za sprawą księcia. Lily James - wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, której wróży się dziś światową karierę - swoją znakomitą rolą w "Kopciuszku" zmienia utarty punkt widzenia. Jak mówi reżyser filmu, Kenneth Branagh: "Nasz Kopciuszek to twarda sztuka!".

 • Joanna Krupa ma zamiar zająć się karierą córki! Nie do wiary, co postanowiła

  ..."świątecznego" filmu "Kevin sam w domu". Rodzice posyłali go na castingi już jako czteroletnie dziecko. Światowa sława przydarzyła mu się, gdy miał zaledwie 10 lat. I zniszczyła życie. Gwiazdor przeszedł depresję, uzależnił się od alkoholu i narkotyków, miał problemy z prawem. Wychodzenie z nałogów zajęło mu wiele lat. W dorosłym życiu powoli wychodzi na prostą.  "Dla Joasi ‘błyskawiczna kariera córki...

 • Ed Sheeran gwiazdą festiwalu San Remo

  Idol młodzieży na całym świecie Ed Sheeran będzie gwiazdą 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo, który odbędzie się w dniach od 10 do 14 lutego.

 • Richard Chamberlain: Co złamało mu wielką karierę?

  ...nieprzerwanie do grudnia 1989 roku, kiedy to pewien francuski magazyn opublikował zdjęcia aktora (wówczas gwiazdy serialu "Szpital pod palmami") z innym mężczyzną.  W jednej chwili jego kariera uległa...

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • Brytyjski tabloid zachwyca się Anną Lewandowską! Jej zagraniczna kariera w rękach Roberta!

  Anna Lewandowska (29 l.) ma powody do zadowolenia. W końcu to ona została zauważona za granicą. Zrobi światową karierę?

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

 • Ewa Kłobukowska: Fałszywe oskarżenia zniszczyły jej karierę

  Była najlepsza, światowe media wróżyły jej fantastyczną przyszłość. Padła jednak ofiarą politycznej zemsty i zakulisowych rozgrywek. Do tego w szpitalu zarażono ją żółtaczką.

 • Natalie Imbruglia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa?

  4 lutego 40 lat skończyła australijska piosenkarka Natalie Imbruglia, znana przede wszystkim z wielkiego przeboju "Torn".

Zdjęcia na temat: światowa kariera
Dyskusje na temat: światowa kariera