• Informacje na temat:

  światowa kariera

Artykuły na temat: światowa kariera
 • Superduet robi karierę

  ...nich dąży to tylko trzeba przejść kolejny schodek i iść dalej - mówi Baron. Przyszłość łączą z zespołem. - Kariera światowa Afromental to cel Tomsona. Już szykują się do sezonu koncertowego, a przed...

 • Musical o Destiny's Child. Zobaczymy, jak wyglądała kariera słynnego girlsbandu

  Ojciec Beyoncé, Matthew Knowles, podzielił się na swoim Instagramie informacją, że powstanie musical o grupie Destiny's Child. Ma on być prezentowany na Broadwayu, a towarzyszyć ma mu światowa trasa.

 • Scorpionsi kończą karierę

  Grupę Scorpions w 1965 roku założył gitarzysta Rudolf Schenker. Cztery lata później rozpoczęła się właściwa kariera zespołu, kiedy do składu dołączył wokalista Klaus Meine i młodszy brat Rudolfa(...) światowa trasa koncertowa "Get Your Sting And Blackout World Tour". Po jej zakończeniu zespół Scorpions przejdzie do historii. Na razie poznaliśmy 15 miast w Europie, które odwiedzą Niemcy (z polskim basistą...

 • Zooey Deschanel: Co z karierą?

  W piątek, 17 stycznia, 40 lat kończy gwiazda kina, telewizji i muzyki Zooey Deschanel. Artystka mogłaby bez problemu pozować do obrazów Margaret Keane - w 2014 roku Tim Burton nakręcił o niej film - która zasłynęła intrygującymi portretami kobiet o tajemniczych, wielkich i bardzo smutnych oczach.

 • Polka zrobi światową karierę?

  Amila Zazu nie kryje się ze swoimi ambicjami. Wokalistka, która zadebiutowała niedawno albumem "My Stories", poważnie myśli o karierze zagranicznej.

 • Cannes 2019: Światowa premiera nowego filmu Tarantino!

  W Cannes trwa święto kina. We wtorek, 21 maja, na półmetku 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, w Konkursie Głównym miejsce będzie miała światowa premiera "Pewnego razu w Hollywood", bardzo oczekiwanego filmu Quentina Tarantino.

 • Margaret: Polska szafiarka zrobi światową karierę?

  Dowcipny teledysk "Thank You Very Much" debiutującej wokalistki Margaret ma szansę stać się międzynarodowym przebojem. Na razie jednak klip ma problemy z cenzurą.

 • Enrique Iglesias: Ojciec najbardziej kocha karierę

  ...było łatwe. Enrique miał bardzo wysoko postawioną poprzeczkę i koniecznie chciał osiągnąć tyle samo, albo nawet więcej niż ojciec. "Tysiące ludzi na koncertach, miliony sprzedanych płyt, światowa kariera - to był mój punkt odniesienia. Wiedziałem, że jeśli chcę wejść w przemysł muzyczny, to muszę osiągnąć ten sam poziom, albo nawet wyższy" - opowiadał w programie Enrique Iglesias. Wzorował się na...

 • Marcin Patrzałek zachwycał w amerykańskim "Mam talent". Co dalej z jego karierą?

  W 14. edycji amerykańskiego "Mam talent" pochodzący z Kielc Marcin Patrzałek rzucił jurorów i publiczność programu na kolana. Polak mimo braku awansu do finału talent show, nie może narzekać. W tym roku podpisał kontrakt z amerykańskim oddziałem wytwórni Sony Music.

 • "The Voice of Poland": Mateusz Ziółko zrobi światową karierę?

  Zagraniczni twórcy show "The Voice of Poland" uważają, że Mateusz Ziółko to jeden z najlepszych głosów wśród europejskich edycji - mówi Maria Sadowska, która opiekowała się laureatem muzycznego show TVP2.

Zdjęcia na temat: światowa kariera
Dyskusje na temat: światowa kariera