• Informacje na temat:

  święta dobre

Artykuły na temat: święta dobre
 • Święta "na dobre i na złe"

  W serial u "Na dobre i na złe" możemy oglądać w szpitalnych fartuchach jedne z najładniejszych polskich aktorek. Joanna Liszowska, czyli kusząca radio log Dorota, serialowa doktor Starska - Anita Sokołowska i Olga Bończyk, która wciela się w postać doktor Edyty, opowiedziały, jak spędziły święta.

 • Ewa Wachowicz: Dobre rady na święta

  Rozmowa z Ewą Wachowicz wprowadza nas w klimat Bożego Narodzenia. Ekspertka kulinarna uczy, jak mądrze przygotować święta, by zasiąść do rodzinnego stołu szczęśliwym i zrelaksowanym. Na szczęście mamy jeszcze czas, żeby skorzystać z podpowiedzi gwiazdy i sprytnie zaplanować swoje działania.

 • "Święta Frances" najlepsza na 10. American Film Festival

  ..."Święta Frances" Alexa Thompsona oraz "I Want My MTV" Tylera Measoma i Patricka Waldropa zostały uznane przez widzów 10. American Film Festival za najlepszą fabułę i dokument w konkursach Spectrum i American Docs. Laureatów nagród ogłoszono w niedzielę, 10 listopada, wieczorem we Wrocławiu.

 • Pierwsze takie święta

  Dwumiesięczny Filip jeszcze nie wie, co to święta i jak ważne będą w tym roku dla jego rodziców. A tym bardziej nie zdaje sobie sprawy z tego, że tegoroczna Wielkanoc będzie wyjątkowa właśnie ze(...). Powoli się rozkręcam, na dobre do pracy wrócę za jakiś czas - mówi. Kiedy ona wyjeżdża z domu, z synkiem zostaje mąż. - Nie zamierzamy zatrudniać niani. Wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję, że gdy ja będę...

 • Święta w kinie: Nie tylko premiery

  ...w życiu rodziny - i spotkań z postaciami takimi jak latarnik Jack (Lin-Manuel Miranda), kuzynka Topsy (Meryl Streep) i szef banku William Wilkins (Colin Firth), z których nie każde ma dobre intencje(...) wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą. Święta to czas...

 • Święta przed telewizorem: Hity filmowe na Gwiazdkę

  Stacje telewizyjne prześcigają się w coraz to atrakcyjniejszych propozycjach filmowych na święta. Która stację wybiorą widzowie? Podpowiadamy, co można obejrzeć w telewizji podczas świąt Bożego Narodzenia.

 • Co oglądaliśmy w święta?

  Okazuje się, że w święta lubimy oglądać przede wszystkim programy przygotowywane specjalnie na tę okoliczność, filmy, które widzieliśmy już kilka razy i oczywiście... seriale .

 • Smaczne święta Magdy Gessler

  Gdzie tkwi sekret smacznych świąt? Nie tylko w umiejętnościach kulinarnych i sprawdzonych przepisach. Aby zbliżyć się do smaków, które pamiętamy z dzieciństwa niezbędne są dobre produkty - przekonuje Magda Gessler.

 • Margaret: Na święta się nie stroję

  Jej kariera zaczęła się na dobre w 2013 roku, gdy światło dzienne ujrzała płyta "All I Need", z której pochodził słynny singel "Thank You Very Much" - wielokrotnie notowany na zagranicznych listach(...) sweterki - jest to bardzo urocze, szczególnie gdy mój tata zakłada sweter z wielkim bałwanem na brzuchu" - dodaje. Wokalistka zdradza, że zbliżający się świąteczny czas poświęca rodzinie. "Święta...

 • Michał Żebrowski: Święta tylko na Podhalu

  ...kłamstwu, więc rola, w której aktor ukrywa prawdziwe intencje bohatera, jest ciekawsza niż ta, w której słowa oznaczają to, co oznaczają. W "Na dobre i na złe" gra pan wyjątkowo niesympatycznego(...) gwarantuje, że przygoda nie skończy się po roku. "Na dobre i na złe" jest już na antenie kilkanaście lat. Grając groteskowego profesora Falkowicza, starałem się pokazać, że powierzenie mi tej roli nie było...

Zdjęcia na temat: święta dobre
Wideo na temat: święta dobre
 • Małgorzata Rozenek do Polek: Zacznijcie na święta sprzątać już teraz

  Małgorzata Rozenek, pytana jak dobrze przygotować się na święta, dała Polkom jedną radę: Należy rozpocząć jak najwcześniej, najlepiej już teraz! Na ostatnią chwilę można zostawić dekoracje(...) i spędzić miło święta". (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Wegańskie święta Izy Miko: Karp w wannie? Nie ma opcji!

  Iza Miko przyznała w "Dzień dobry TVN", że przyjeżdżając do Polski ze Stanów, próbuje promować tutaj wegańską kuchnię. "Robię pasztety z warzyw, pierogi, sernik z nerkowców i tofu" - wymienia. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Po splashu popularne słały się wideo życzenia

  „Dobre Słowo na Święta” to kolejna z charytatywnych akcji, które poza sprawieniem komuś przyjemności i dobrą zabawą, mają na celu przede wszystkim zbiórkę pieniędzy na pomoc potrzebującym. W tym przypadku chodzi o zakup specjalistycznego sprzętu dla Kliniki Budzik” założonej przez aktorkę Ewę Błaszczyk. Wystarczy nagrać życzenia świąteczne bądź noworoczne i umieścić na Facebooku. W akcji może