• Informacje na temat:

  święta spędzam

Artykuły na temat: święta spędzam
 • Majka Jeżowska: W tym roku święta spędzam w domu w Nowym Sączu

  ..."W tym roku święta spędzam poza domem, w moim rodzinnym domu w Nowym Sączu, więc będę składać zamówienia na świąteczne potrawy w takich moich zaprzyjaźnionych miejscach. Muszę to zapakować(...), wypieki, inne rzeczy, ale myślę, że pomoże mi w tym mój syn i moja przyszła synowa Zosia. Mam nadzieję, że się nie pogniewa, że tak o niej mówię" - mówi Majka Jeżowska. Zdaniem piosenkarki święta to...

 • Kasia Kowalska spędza święta bez córki. W jakim stanie jest Ola?

  Kilkanaście dni temu Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka jest zakażona koronawirusem. Teraz opublikowała poruszający wpis z życzeniami.

 • Krzysztof Ibisz: Wielkanoc spędzam z bliskimi

  Media to branża, w której praca podczas świąt jest na porządku dziennym. Krzysztof Ibisz stara się jednak nie brać na siebie obowiązków zawodowych w tym czasie. Święta są bowiem dla niego czasem odpoczynku i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Od dziesięciu lat dziennikarz i jego bliscy kultywują specjalne wielkanocne zwyczaje. Jednym z nich jest odwiedzanie przyjaciół w niedzielę wielkanocną...

 • Jak Ibisz spędza święta?

  Krzysztof Ibisz znany jest ze swojego zamiłowania do fitnessu i zdrowego trybu życia. Prezenter radzi, jak zdrowo spędzić święta.

 • Spędza święta z... aniołkiem

  Po raz pierwszy Anna Korcz będzie obchodzić święta z synkiem Jasiem. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" opowiada o rodzinnym kolędowaniu i niecierpliwym oczekiwaniu na... kompot z suszu.

 • ​Elżbieta Dzikowska: Święta spędzałam zawsze na wolności

  ..."Pieprz i wanilia". - Traktowaliśmy go jak misję, by pokazywać Polakom świat - wspomina Elżbieta Dzikowska. Obchodzi pani Święta Wielkanocne? - Obchodzę, ale nigdy nie wiem, gdzie. Ostatnio najczęściej w Bieszczadach, w Ustrzykach Górnych, gdzie mam bezterminowo przyznany pokój w Hotelu Górskim. Spędzała też pani święta na Wyspie Wielkanocnej. - Raz z Tonym Halikiem, a drugi raz...

 • Trzebiatowska: Rodzinne święta

  Zbliża się Boże Narodzenie. Czy gwiazdy spędzają ten czas w sposób specjalny, czy oddają się tradycji? Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada o swoich świętach.

 • Po rozwodzie razem spędzą święta

  Dla dobra dzieci święta Bożego Narodzenia Madonna i Guy Ritchie spędzą razem w ich angielskiej posiadłości Ashcombe House.

 • Anna Popek: Telewizyjne święta

  PAP Life: - Czy ogląda pani telewizję w święta, czy woli pani odpocząć? - Jako człowiek telewizji nie wyobrażam sobie bez niej świąt. Uważam jednak, że to jest tak cenny czas, że trzeba starannie(...) spokojną głowę przez kilka dni, to należy to zrobić. Wspomnień świątecznych nikt nam nie odda, one są najważniejsze. Jak wyglądają święta w studiu telewizyjnym? - Każdy ma ambicję, żeby zrobić własną...

 • Święta polskich gwiazd

  Zapytaliśmy Laurę Łącz ("Kamienne tablice", serial "Klan") i Cezarego Żaka (serial "Miodowe lata"), jak spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Aktorzy opowiedzieli o zwyczajach świątecznych celebrowanych w ich rodzinnych domach i przekazali użytkownikom INTERIA.PL specjalne życzenia!

Zdjęcia na temat: święta spędzam
Wideo na temat: święta spędzam
 • Krzysztof Ibisz: W tym roku w święta nie będzie ładnej pogody!

  Wielkanoc to dla Krzysztofa Ibisz czas odpoczynku. Świąteczną niedzielę spędza zawsze z rodziną i przyjaciółmi – w jednym domu spotyka się nawet 50 osób. Wspólnie jedzą wielkanocne posiłki, spacerują po okolicy lub wybierają się na wycieczki rowerowe. "W tym roku chyba nie będzie ładnej pogody w święta, więc pewnie pobawimy się z dziećmi" - mówi dziennikarz.

 • W ciepłych krajach, u teściowej, w alpejskim kurorcie - tak gwiazdy spędzą Boże Narodzenie

  Jak gwiazdy przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia? Czy kupiły już prezenty? Posłuchajcie, co zdradziły reporterce "Dzień dobry TVN"! - Pierwszy raz w tym roku wyjeżdżamy na święta i to do ciepłych krajów. Nie wiem, czy to dobry pomysł - mówi Anna Dereszowska. Agnieszka Szulim z kolei wybiera się z Piotrem w góry. Jak reszta gwiazd? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "M jak miłość" łączy pokolenia

  Wraz z gwiazdami „M jak miłość” – Teresą Lipowską, Małgorzatą Pieńkowską i Katarzyną Cichopek – dowiadujemy się jak serialowa ekipa spędza święta i co jest w nich najważniejsze dla każdej z aktorek.

Dyskusje na temat: święta spędzam
 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Piotr Grabowski wciąż kocha swoją eks?

  Ja taki byłem... byłem naprawdę dobry dla mojej żony... zostałem sam... Jakoś żyję ale nadal ją kocham i cierpię... najgorzej jest właśnie w święta... mam niby jeszcze kilka osób z rodziny, z którymi je spędzam, ale nie ma jej... nie cieszą już, tak jak kiedyś... pozostały mi tylko wspomnienia radosnych, wspaniałych świąt... ona żyje już kilka lat z innym... twierdzi, że mnie już nie kocha, a ja

 • Re: Wielkanoc gwiazd

  Błagam!!! A zadzwońcie do mnie! Ja też wam powiem jak spędzam święta! Może to tak samo zainteresuje internautów jak mnie wasz reportaż!!!