• Informacje na temat:

  święta spędzi

Artykuły na temat: święta spędzi
 • Maryla Rodowicz przed Sylwestrową Mocą Przebojów. Jak gwiazda spędzi święta?

  ..."Wigilia i święta to czas obowiązkowo spędzany z rodziną" - podkreśla Maryla Rodowicz, która szykuje się do występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na odnowionym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 • Zenek Martyniuk nie spędzi Wielkanocy z mamą? Wszystko przez koronawirusa

  ..." zdradziła, że święta wielkanocne (w tym roku wypadają w terminie 12-13 kwietnia) spędzą w wąskim gronie. "Jeszcze nie ustalaliśmy listy gości, którzy zasiądą przy wielkanocnym stole, jednak ze względu na komunikaty rządu oraz sanepidu prawdopodobnie te święta spędzimy w wąskim gronie czy ja, Zenek, Daniel z żoną i nasza wnuczka" - mówi żona wokalista grupy Akcent ( sprawdź! ). Teresa...

 • Chory na raka synek Michaela Buble spędzi święta w domu

  Lekarze wyrazili zgodę, by 3-letni synek Michaela Buble, Noah, spędził święta Bożego Narodzenia z rodziną w domu w Los Angeles. Chłopczyk choruje na raka wątroby.

 • Gdzie Doda spędzi święta?

  Dorota Rabczewska zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spędzi zbliżające się święta poza granicami kraju.

 • Spędzi święta z córką

  Były Beatles zapowiedział, że ich 4-letnia córka Beatrice właśnie z nim spędzi okres świąt Bożego Narodzenia. Mills nie będzie mogła w tym czasie się z nią spotkać, choć zaproponowała, by cała trójka na święta zebrała się w jej domu w East Sussex. "Paul niesamowicie się cieszy, że będzie miał Bea w święta. Dlatego chce trzymać Heather z daleka, bo boi się, że będzie robiła sceny przy dziecku...

 • Anita Lipnicka: Święta spędzę z rodziną

  Anita Lipnicka, która powróciła w tym roku do aktywnej działalności z nowym albumem "Moje oczy są zielone", ujawniła nam swoje świąteczne plany. Niemal jak każdy z nas, piosenkarka spędzi je ze swą rodziną.

 • Magda Gessler: Z kim spędzi Wielkanoc?

  Tegoroczną Wielkanoc Magda Gessler spędzi w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół w Krakowie. Zamierza przygotować część potraw, m.in. swoją ulubioną białą kiełbasę. Z okazji świąt gwiazda "Kuchennych rewolucji" życzy swoim przyjaciołom i krewnym zdrowia, spokoju i unikania negatywnych emocji, takich jak niepotrzebne rozpamiętywanie przeszłości.

 • Chory piosenkarz spędzi święta w domu

  ...wracał do zdrowia, to jednak wokalista święta Bożego Narodzenia miał spędzić w wiedeńskiej klinice. Najwyraźniej stan zdrowia piosenkarza w ostatnich dniach poprawił się stanowczo, bo jego partner Fadi Fawaz ujawnił, że George Michael na święta powróci do Londynu. "Boże Narodzenie spędzimy u siebie. Nie mogę przestać się uśmiechać, to najlepszy dzień w moim życiu. Nie musimy się o nic martwić, czekają...

 • Martyna Wojciechowska zamiast z córeczką spędzi nadchodzące święta na Antarktydzie.

 • Małgorzata Kożuchowska: Święta w górach

  Od dwóch lat życie Małgorzaty Kożuchowskiej kręci się wokół małego Jasia, ukochanego synka aktorki. Dopiero niedawno mąż namówił ją, by wyjechała - bez niego i dziecka - do Paryża i tam po prostu odpoczęła. "Przewietrzyłam głowę" - żartuje gwiazda "rodzinki.pl". Święta cała rodzina spędzi w górach.

Zdjęcia na temat: święta spędzi
Wideo na temat: święta spędzi
Dyskusje na temat: święta spędzi