• Informacje na temat:

  święta spędził

Artykuły na temat: święta spędził
 • Koronawirus w Polsce: Andrzej Grabowski spędził sam święta. Gdzie nowa ukochana?

  Aktor w specjalnym filmiku pokazanym na antenie Polsatu wyznał, że Wielkanoc spędził w pojedynkę. - Byłem sam, bo córki z rodzinami zostały w swoich domach - przyznał aktor ze smutkiem, wskazując na wiszące za nim zdjęcie Zuzanny (36 l.) i Katarzyny (29 l.). I faktycznie, obie aktorki spędziły ten czas w rodzinnym gronie: starsza z mężem Pawłem Domagałą (36 l.) i dwiema córeczkami, Hanią...

 • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

  Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

 • Spędził ostatnie święta z rodziną Staraków. Ujawnia, co wydarzyło się w ich zakopiańskiej willi!

  Do kin trafił właśnie film "Ukryta gra", którego producentem był właśnie Piotr Woźniak-Starak.  Na premierze pojawiła się m.in. wdowa oraz amerykański gwiazdor Bill Pullman, który gra tam główną rolę.   Okazuje się, że aktora z rodziną Staraków łączyła wyjątkowa więź.  Piotr i Agnieszka zaprosili go nawet do swojej willi w Zakopanem, by razem z nimi spędził tam Wielkanoc. Dla Pullmana było to...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Tak święta spędzi Beata Tyszkiewicz! Smutne, co planuje

  Beata Tyszkiewicz (81 l.) jest jedną z tych osób, która kocha rodzinne spotkania przy stole. To wyjątkowy czas dla aktorki, dlatego docenia wspólnie spędzone chwile z najbliższymi. Niestety, w tym roku gwiazda potwierdziła, że Święta Wielkanocne spędzi samotnie.

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • Dariusz Michalczewski spędził święta za granicą. Razem z żoną!

  Dariusz Michalczewski (48 l.) spędził trzy dni w areszcie po domowej awanturze. Policję podobno wezwała jego żona, zgłaszając przemoc domową. Świąteczny czas cała rodzina spędziła za granicą!

 • Karolina Szostak: Na święta... kawior

  "Na moim świątecznym stole znajduje się halibut lub łosoś zamiast karpia. Jest też kawior" - zdradza Karolina Szostak. Ponadto dziennikarka przyznaje, że w pierwszy dzień świąt zajada się kutią, którą uwielbia, a drugi spędza... na nartach.

 • Agnieszka Kaczorowska spędzi święta z ukochanym? Robi się coraz poważniej!

  Wygląda na to, że Agnieszka Kaczorowska (25 l.) jest bardzo zakochana w nowym partnerze, z którym spotyka się od pół roku. Ponoć para planuje już pierwsze wspólne święta.

 • Wyjątkowe święta Magdaleny Zawadzkiej

  Niezapomniana Baśka z filmu "Pan Wołodyjowski" nie może doczekać się Wielkanocy. Magdalena Zawadzka zdradza, dlaczego tegoroczna będzie wyjątkowa.

Zdjęcia na temat: święta spędził
Wideo na temat: święta spędził
 • Ślotała spędzi święta w ciepłych krajach

  Tegoroczną Wielkanoc Zosia Ślotała spędzi w Dubaju. Wyjeżdża tam razem z partnerem i córką, dla której będzie to pierwszy pobyt w ciepłych krajach.

 • Renifer Niko ratuje Święta

  "Renifer Niko ratuje Święta" to wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się kim naprawdę jest i uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia. Film nagrodzony na najważniejszych festiwalach filmowych dla dzieci i nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Wszystkie renifery na świecie marzą, by pewnego dnia dołączyć do Powietrznej Eskadry Świętego...

 • Tomasz Oświeciński spędzi święta i Nowy Rok z córką. Co z narzeczoną?

  Tomasza Oświecińskiego (43 l.) widzowie pokochali chyba przede wszystkim za rolę Marcina Opałki w „Pitbullu” Patryka Vegi. Jaki aktor jest na co dzień? To wrażliwy i ciepły człowiek, który bardzo kocha swoją córkę. Zdradził, że to właśnie z nią spędzi święta i noc sylwestrową. Nowy Rok powitają na stoku. Co ciekawe, wyjadą tylko we dwoje. Gdy dziennikarka spytała mężczyznę, czy wybierze się

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

Dyskusje na temat: święta spędził
 • Re: "Drogi wolności": Pilot serialu już 15 lipca!

  'Korona krółów' miała byc takim hitem, po dwóch pierwszych odcinkach pokazanych w święta, niemalże popuścił w nogawki jak jego pomiar przez Netię oglądalności wskazał mu podobno 3,5 - 4 mln...Tylko ostatecznie serial okazał się raczej Kitem , bo go śledziło nie całe 2 mln widzów. Wtedy to spędził na NISKI budżet serilau, bo wszyscy go wyśmiewali. Teraz będzie podobnie lecz dużo drożej ,bo