• Informacje na temat:

  święta wielkanocne

Artykuły na temat: święta wielkanocne
 • Tak święta spędzi Beata Tyszkiewicz! Smutne, co planuje

  Beata Tyszkiewicz (81 l.) jest jedną z tych osób, która kocha rodzinne spotkania przy stole. To wyjątkowy czas dla aktorki, dlatego docenia wspólnie spędzone chwile z najbliższymi. Niestety, w tym roku gwiazda potwierdziła, że Święta Wielkanocne spędzi samotnie.

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • Katarzyna Skrzynecka wciąż tęskni za ukochaną mamą. Te święta są dla niej inne

  Katarzyna Skrzynecka docenia ciepły dom i wspaniałe święta, jakie urządzali jej rodzice. Stara się, by jej były podobne, pełne gwaru rozmów i miłości. Jednak wśród całej radości ze świąt nie brakuje też nuty melancholii i smutku...

 • Wyjątkowe święta Magdaleny Zawadzkiej

  Niezapomniana Baśka z filmu "Pan Wołodyjowski" nie może doczekać się Wielkanocy. Magdalena Zawadzka zdradza, dlaczego tegoroczna będzie wyjątkowa.

 • Wielkanocne zwyczaje gwiazd

  ...- opowiada. Aktorce święta wielkanocne kojarzą się przede wszystkim z czasem, kiedy do życia budzi się wiosna, zaczynają kwitnąć kwiaty, a piękna pogoda zachęca do rodzinnych spacerów. - Rodzące(...) zimnym wodospadem i utkwiło mi w pamięci na zawsze - opowiada. Marzy, by nauczyć się piec wielkanocne mazurki Dominika Ostałowska, czyli Marta Wojciechowska-Budzyńska z "M jak miłość", zawsze przed...

 • Alicja Bachleda-Curuś chce zagrać w polskim filmie

  Alicja Bachleda-Curuś była wirtualnym gościem programu "Pytanie na śniadanie". Aktorka połączyła się ze studiem ze swojego domu w Los Angeles. Gwiazda wyznała, gdzie spędzi tegoroczne święta wielkanocne oraz jak je zazwyczaj obchodzi.

 • "Przyjaciółki": Co Anita Sokołowska wkłada do wielkanocnego koszyczka?

  Anita Sokołowska, czyli Lena Starska z „Na dobre i na złe” i Zuza Markiewicz z „Przyjaciółek”, zawsze z wielką niecierpliwością czeka na Wielkanoc - święta, które uwielbia i z którymi wiążą się jej najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Aktorka zapowiada, że jej koszyczek ze święconką będzie w tym roku... największy w całym kościele!

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • "M jak miłość": Święta z gwiazdami serialu

  Jak aktorzy z „M jak miłość” spędzają święta? Na które przysmaki czekają ze szczególnym utęsknieniem? Odpowiedzi na te pytania udzielili nam Olga Szomańska, Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński. Towarzyszył im serialowy Szymuś, czyli 2,5-letni Staś Szczypiński.

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

Zdjęcia na temat: święta wielkanocne
Wideo na temat: święta wielkanocne
Dyskusje na temat: święta wielkanocne