• Informacje na temat:

  święta wojna serial

Artykuły na temat: święta wojna serial
 • Wybierz ulubiony serial

  Cieszyński festiwal "Wakacyjne Kadry" postanowił w tym roku poddać konkursowej ocenie seriale telewizyjne. Swoich kandydatów zgłosiły już telewizje: TVP 1, TVP 2, POLSAT i TVN.

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

 • Nowy serial w narodowe święto

  W dniu święta narodowego zobaczymy pierwszy odcinek serialu "1920. Wojna i miłość", opowiadającym o ludziach, którzy wywalczyli wolność Polski i ocalili kraj przed bolszewikami.

 • Pirackie święta

  ...małżeństwie, które przyjmuje na święta chłopca z domu dziecka. Zaraz po niej "Czarnobrody" - klasyczny film korsarski odznaczający się niezwykłą urodą plastyczną i wysmakowanymi zdjęciami, opowiadający(...) z Karaibów". Kapitan Jack Sparrow i jego przyjaciele znajdą się na krańcu świata. Uda im się odnaleźć drogę do domu? TVP2 Rodzinne święta z Dwójką urozmaici spotkanie znanych rodaków w programie "Między...

 • Anna Popek: Telewizyjne święta

  PAP Life: - Czy ogląda pani telewizję w święta, czy woli pani odpocząć? - Jako człowiek telewizji nie wyobrażam sobie bez niej świąt. Uważam jednak, że to jest tak cenny czas, że trzeba starannie(...) spokojną głowę przez kilka dni, to należy to zrobić. Wspomnień świątecznych nikt nam nie odda, one są najważniejsze. Jak wyglądają święta w studiu telewizyjnym? - Każdy ma ambicję, żeby zrobić własną...

 • Sławomir Świerzyński (Bayer Full) kontra Sławomir. Będzie wojna w disco polo?

  Czyżby szykowała się wojna w świecie muzyki disco / rock polo? Sławomir Świerzyński z grupy Bayer Full zarzuca znanemu z przeboju "Miłość w Zakopanem" Sławomirowi gwiazdorzenie.

 • Polacy w święta przed telewizorem

  W święta Bożego Narodzenia statystyczny Polak spędził przed telewizorem średnio 5 godz. i 46 min. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. W Wigilię najpopularniejsze były przygody Kevina - obejrzało je aż 4,63 mln widzów.

 • Joanna Bartel i Krzysztof Hanke: Hanysy z jednego miasta

  ..."Na Górnym Śląsku całymi dniami, bili hanysy się z gorolami" - takimi słowami zaczynała się tytułowa piosenka serialu komediowego "Święta wojna", doskonale ujmując perypetie jego bohaterów.

 • Jeden artysta w domu wystarczy

  Zagrał w ponad dwustu filmach! Największą popularność przyniosły mu seriale "Dom", "Graczykowie" oraz "Święta wojna". Obecnie oglądamy go w "Barwach szczęścia". Zbigniew Buczkowski nagrał również swoją pierwszą płytę.

 • Jerzy Gruza nie żyje. Ustalono datę pogrzebu

  Jerzy Gruza zostanie pochowany w piątek, 21 lutego, na Powązkach w Warszawie. Autor popularnych produkcji "Czterdziestolatek", "Wojna domowa" czy "Dzięcioł", zmarł 16 lutego 2020 roku. Miał 87 lat.

Dyskusje na temat: święta wojna serial