• Informacje na temat:

  świetna metoda

Artykuły na temat: świetna metoda
 • Kłótnie w TVN-ie świetną reklamą?

  ...sposób popularność. W tym szaleństwie jest metoda? Pierwsza kłótnia, o jakiej stało się głośno, to ta między Kingą Rusin (40 l.) a Jarosławem Kuźniarem (33 l.). Prezenterka obraziła się, gdy młodszy(...) go podstarzałym satyrykiem. Czy to nowa metoda na sławę w show-biznesie? (nr 21)

 • Vera Farmiga o filmie "Sędzia": Budowanie relacji

  Dramat "Sędzia" jest wyjątkowym połączeniem filmu obyczajowego i dramatu sądowego. W rolach głównych w tej produkcji wystąpili: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga oraz Billy Bob Thornton. "Na ekranie zobaczycie to, co najlepsze" - mówi amerykańska aktorka, która przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD opowiada o pracy na planie.

 • "Na krawędzi 2": Maja Hirsch lubi kłócić się z reżyserem?!

  ...metodami. Co odkryje tym razem? Kolejna odsłona kryminalnej łamigłówki na antenie Polsatu już najbliższy w czwartek, o godzinie 22:00. Zapraszamy do oglądania!

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • Szok! Krzysztof Zanussi bije swoje psy kijem!

  Słynny reżyser, Krzysztof Zanussi (75 l.) opowiedział o przerażających metodach wychowawczych, które stosuje wobec swoich pupili!

 • Rusin kontra Kuźniar. To świetna reklama!

  Prezenterzy TVN ostro spierają się na wizji. Ponoć stacja ma im to za złe. Czy na pewno? To świetna reklama!

 • Khloe Kardashian: Szokująca „dieta” celebrytki!

  ...jedzenie i gdy zje kilka kęsów, resztę pożywienia spryskuje płynem do mycia szyb. Ona uważa, że to świetna metoda" - twierdzi źródło "National Enquirer". "Wiadomo, że wtedy nawet gdyby chciała zjeść...

 • Joanna Liszowska: To radość mieć dzieci

  Dla Joanny Liszowskiej zaczął się gorący czas. Aktorka wróciła na plan "Przyjaciółek", a wkrótce ruszą także nagrania do show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "M jak miłość": Siła to jej atut

  – Silna jest ta kobieta, która zna siebie i ma w sobie tę moc. Ja zawsze ją czułam – wyznaje aktorka. Jak potoczyło się życie i kariera gwiazdy serialu „M jak miłość”? Jak wygrała z ciężką chorobą?

 • Głos Muppetów znów za kamerą!

  Frank Oz - reżyser, aktor, scenarzysta, ale może przede wszystkim współtwórca najzabawniejszych marionetek wszech czasów: Muppetów - znów staje za kamerą. Głos Panny Piggi, misia Fozzie, a także Yody z "Gwiezdnych wojen" przysłużył się światowej kinematografii kilkoma wybitnymi komediami, jak m.in. "Parszywe dranie" z Woodym Allenem w roli głównej czy "Żony ze Stepford" ze świetną Nicole Kidman.

Zdjęcia na temat: świetna metoda
Wideo na temat: świetna metoda
 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • 28 pokoi hotelowych

  Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji, a kończy na szalonej nocy w pokoju hotelowym. Ta noc powtórzy się 28 razy, za każdym razem w innych hotelu i za każdym razem będzie inaczej. Zasada była prosta: to tylko seks bez zobowiązań. "28 pokoi hotelowych" to próba jak najpełniejszego opisania relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Chciałem podążać z kamerą za dwójką ludzi, obserwować, jak się w sobie zakochują, śledzić zmiany w ich życiu,...

Dyskusje na temat: świetna metoda